Zor Beğenen Çocuklar İçin Çocuk Odası Dekorasyon Renkleri

Çocuk Odası Dekorasyon Renkleri – Bu yeni nesil bir acayip, fikir sahibi olmadıkları bir konu neredeyse yok. Bizlerin değil, internetin yetiştirdiği çocuklar her konuda söz sahibi olacak kadar da kendilerine özgüvenli. Bizler zamanında annemiz babamız ne alırsa giyer, hiç bir şeye itiraz etmezdik. Şimdi ki nesil kendi giyeceğini, kendi eşyalarını kendi seçmezse, sizin aldığınız eşyaları bünyesi kabul etmiyor.  

Dekorasyon konusunda bile neredeyse bir iç mimar, bir dekoratör kadar tecrübeliler 🙂 Odalarının dekorasyonunu kendi tarzlarına göre yapmakta ısrarcılar. Ortaya absürd şeylerin çıkacağını bilselerde, sizin vereceğiniz tavsiyelere, yada yaptıracağınız uygulamalara pek prim vermiyorlar. Ancak bu konulardan muzdarip ebeveynler için şimdi sunacağımız öneriler zor beğenen bu yeni nesili bile dize getirecektir.  

Cocuk Odasi Dekorasyon Fikirleri 2016 Duvar Renkleri 1460387024

Canlı sarılar ve griler gerçekten güçlü bir etkiye sahiptir ve kendilerini ifade etmek isteyen gençler için harika birer seçimdir.
Daha yumuşak tonları seçerseniz bu renk tonları rahatlatıcı, cinsiyetten bağımsız bir çocuk odası tasarımı olarak çok işe yarayacaktır.

Cocuk Odasi Duvar Renkleri 2016 Pastel Duvar Boyasi 1460387247

Pastelin asla modası geçmez ve yatak odası için tam da gerekli şey olan rahatlatıcı bir his verir. Bunları dikkatli şekilde bir araya getirdiğinizde hem kızlar hem erkekler için eşit derecede işe yarar. Yumuşak maviler beyaz ile eşleştirildiğinde narin, kadınsı bir his verir ve erkeksi maviler ve griler ile soluk pembe iyi gider.

Cocuk Odasi Dekorasyon Fikirleri 2016 Duvar Renkleri 2 1460387332

Yeşil canlandırıcı bir seçimdir ve hem kızlar hem erkekler için kullanılabilir. Daha da iyisi, yeşil konsantre olmaya yardımcı olarak ev ödevlerini yatak odalarında yapan çocuklar için akıllıca bir seçimdir.
Ana duvarlar için soluk, rahatlatıcı tonlara bağlı kalırken enerji patlaması yaratmak için daha açık yeşil tonlarını değerlendirin.

Cocuk Odasi Dekorasyon Fikirleri 2016 Duvar Renkleri 3 1460387406

Nötrler sıkıcı olmak zorunda değildir. Bunları renk uyumunuzun tabanı olarak kullanıp ardından biraz eğlence ve genç görünüm katmak için yatak takımı ve aksesuarlara biraz parlak renk ekleyin.
Bu aynı zamanda odanın yeniden boyanmadan kolayca güncellenmesine imkân tanır. Tek yapmanız gereken aksesuarları değiştirmektir – bu genç kızınız Barbie pembesinden sıkıldığında veya oğlunuz tuttuğu takımın cafcaflı renkleri için fazla büyüdüğünde çok işe yarar.

Cocuk Odasi Dekorasyon Fikirleri 2016 1460387532

Karatahta boyası tasarımınıza bir neşe hissi katar ve aynı zamanda pratiktir. Ufaklıklarınız bunu resim çizmek veya harflerle pratik yapmak için ve daha büyük çocuklar da bunu ev ödevi listesini koymak veya arkadaşlarından gelen ilginç mesajlar için kullanabilir. Bunu yatak başının arkasındaki duvarı boyamak için veya daha uzun olan duvarın ortasında tavandan zemine doğru dramatik bir şerit çekmek için kullanabilirsiniz.

Hemen alt tarafta beğeninize sunduğumuz çocuk odası renklerinden ilham alabilir çocuklarınızın reddedemeyeceği bir çok odası dekorasyonuna imza atabilirsiniz… 

ÇOCUK ODALARI İÇİN SÜPER RENK UYGULAMALARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir