Zemin Dekorasyonunda Koyu Renkli Parke Uygulamaları

Koyu Renkli Parke Modelleri – Bir zamanlar seramik ve fayanslar ile özene bezene dekore edilen zeminler, özellikle kış aylarında ısı yalıtımı konusunda başarısız olduklarından dolayı son yıllarda yerlerini gerek ısı yalıtımı, gerekse görsel zenginlik açısından oldukça başarılı olan Laminant parkeler ile süretli bir şekilde değiştiriliyor.

Öyle ki artık işyerleri ve ofis gibi mekanların dışında seramik zeminlere pek rastlamak mümkün olmuyor. Seramik ve fayanslara göre daha kolay uygulanabilen aynı zamanda maliyet açısından da oldukça uygun olan lamine parkeler, son yılların zemin dekorasyonunu domine etmiş durumdalar.

Koyu Renkli Ceviz Parke Modelleri 1465819758

En Güzel Koyu Renkli Parke Modelleri

Etrafınıza şöyle bir baktığınızda zemin dekorasyonuna girişen hemen herkesin zemin malzemesi olarak parkeleri tercih ettiklerini göreceksiniz. Anlayacağınız bir parke furyasıdır aldı başını gidiyor ve daha iyi bir şeyler bulununcaya değin bu furya devam edecek gibi görünüyor.

Modern Parke Renkleri Ve Modelleri 1465819767

Siyah Parke Tasarımları ve Modelleri

Üstelik parke modellerine olan yoğun talep arttıkça parkelam üreticileride bu devasa pastadan daha fazla pay kapmak adında inanılmaz renk ve desenlere imza atıyorlar. Huşlar, Ladinler, Meşeler, Kayınlar bu markaların kataloglarında yerlerini alıyorlar.

Koyu Renkli Parke Modellerinden Ornekler 1465819776

Koyu Renkli 2016 Parke Modelleri 

Ancak şu sıralar yukarıda bahsettiğimiz ağaçların aksine daha koyu parke renkleri zemin dekorasyon trendleri arasında yer alıyor. Kahvenin koyu tonları, koyu griler ve hatta katran karaları zeminleri süslüyorlar. Karanlık mekanlar için başlıbaşına bir risk teşkil eden bu koyu renkli parke modelleri uygun mekanlarda ise inanılmaz kontrastlar veriyorlar. Bu konuda çok beğeneceğinizi düşündüğümüz örnekleri, zemin dekorasyonunda koyu renkli parke kullanmak isteyen takipçilerimiz için hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde beğenilerinize sunuyoruz. Buradaki galeriye göz atarak koyu renkli parkelerin evlerinizde nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz… 

KOYU  RENKLİ PARKE MODELLERİ ve UYGULAMA ÖRNEKLERİ    

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir