Zebrano TV-Duvar Ünitesi Modelleri Bildiğiniz Gibi Değil

Zebrano TV-Duvar Ünitesi Modellei 2016 – TV-duvar üniteleri evlerde dekroatif görünümden daha çok televizyonlarımız için bir stand olması sebebiyle olmazsa olmaz elzem bir eşya olarak girdi evlerimize. Ancak zaman içerisinde gelişen ve güzelleşen tasarımları sayesinde görevlerinden faha çok dekoraytif misyonları ile gündeme geliyorlar.

Sayfalarımızda sıklıkla TV duvar ünitesi modellerine yer verirken, markaların 2016 koleksiyonlarında yer alan ürünlerinide sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Son olarak geçtiğimiz günlerde modern tasarımları ile dikkat çeken Aldora yaşam üniteleri ile Alfemo TV-Duvar ünitesi modellerini incelemiş ve sizleri bilgilendirmiştik. 

En Guzel Tv Duvar Unitesi Tasarimlari 1467109477

En Güzel TV Duvar Ünitesi Tasarımları

Hatta bazı durumlarda markalara bağlı kalmadan kırmızı kombinasyonlu modern TV-Duvar üniteleri gibi özel tasarımlarıda incelemiş ve yine sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda ise bir başka mobilya üreticimizin ürün gamına göz atıyor, sizler için zarif mobilyaları ile göz kamaştıran Zebrano Mobilya TV-duvar ünitesi modellerini detaylı olarak inceliyoruz… 

Zebrano En Guzel Tv Unitesi Modelleri 1467109484

Zebrano En Güzel TV Ünitesi Modelleri

Zebrano Mobilya TV-duvar üniteleri gerçekten muhteşem tasarımlara sahipler. Ancak aralarında bazıları var ki, hayal gücü sımnırlarını zorlaryan tasarımları, estetik normları ile diğerlerinden hemen ayrılıyorlar. Bu inanılmaz güzel tv ünitelerine elips tasarımı ve krem rengi ile dikkat çeken Sentinus, yine eliptik norma sahip Daimon ve hayran kalacağınızı düşündüğümüz Dione tv-duvar ünitelerini örnek olarak gösterebiliriz.

Zebrano Duvar Unitesi Modellerinden Ornekleri 1467109497

Zebrano Duvar Ünitesi Modellerinden Örnekleri

Fakat bu modelleri diğer modellerden ayırmakta haksızlık olacaktır, zira Marcello, Theoden, Fortuna gibi farklı tasarımlarda görülmesi gereken ürünler arasına yer alıyorlar. Dolayısı ile aşağıdaki foto galerimizde tüm Zebrano Mobilya TV-duvar ünitesi modellerini bir araya getiryor ve beğenilerinize sunuyoruz…

Zebrano Mobilya TV-Duvar Ünitesi Modelleri Görselleri    

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir