Yeni Moda Alçıpan TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Alçıpan gibi mucizevi bir yapı malzemesi keşfedilince doğal olarak evlerimizde güzelleşmeye başladı. Önceleri sadece asma tavanlarda kullanılan bu malzemeler, şimdilerde duvar dekorasyonunda da kullanılıyor. Osmanlı'nın zarif dekorasyon uygulamalarından olan duvar nişleri, modern dünyada alçıpanlar ile yeniden hayat buluyor.

Alçıpanların duvar dekorasyonunda kullanıldığı bir başka alan ise son dönemlerin trendi haline gelen TV-Duvar üniteleri. Ahşap TV ünitelerinin yerini yavaş yavaş almaya başlayan bu uygulamar, kullanıcılarını sınırsız tasarım imkanı sunuyor.

Alcipan Duvar Unitesi Tasarimlari 2016 2 1460556823

Uygulandığı duvar ile neredeyse özdeşleşen alçıpan duvar üniteleri mekanların tamamlayıcısı haline geliyor. Hele bu uygulamayı işinde usta bir alçıpancıya yaptırırsanız, hele biraz led veya spot ışıklarla süslerseniz, tıpkı bir kuyumcu vitrini gibi duruyor.

Alcipan Duvar Unitesi Tasarimlari 2016 11 1460556950

Yukarıda da belirttiğimiz gibi sınırsız bir tasarım imkanı sunan, duvarınızın uzunluğuna, yüksekliğine, köşelerine göre şekil verilebiliyor. Raflarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Kimileri TV Arkası duvar kağıdı uygulaması ile de alçı duvar ünitesi dekorasyonunu vurgularken, kimileri televizyonu bu alçının içine tamamen gömdürüyor.

Foto galerimizde çeşitli örnekleri beğeninize sunuyoruz, buradaki görsel örneklere bakarak sizlerde salon veya oturma odanızda, hatta yatak odanızda böyle şık bir uygulama yaptırabilirsiniz… 

ALÇIPAN DUVAR ÜNİTESİ TASARIMLARINA GÖZ ATIN !..   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir