Yazlık Ev Dekorasyon Örnekleri Yazlık Evinizi Nasıl Dekore Edersiniz

Yazlık Ev Dekorasyon Örnekleri– Yaz geliyor tabii yazlık evi olanlar da artık yavaş yavaş yazı orada geçirmek için şimdiden araştırmalara başladılar bile. İllaki kış boyu boş kalan evin de biraz tadilatı bakımını yapmak gerekiyor. Yaz dönemi 3 ay ama neredeyse sonbahar sonuna kadar yazlık evde kalanlar var. Hani iş güç yoksa tatil çoksa 3 aydan daha fazla da kalınabiliyor. Peki yazlık ev nasıl dizayn edilir? Yazlık ev dekore ederken nelere dikkat etmek gerekir?

Beyaz Yazlik Ev Dekorasyonu

Yaz renkleri cıvıl cıvıldır. Daha koyu renkleri tercih etmek yerine daha açık iç açan ferahlık veren tam tatil moduna yakışır renklerin kullanmaya özen göstermek gerekir. Benim rengim özellikle yazlık evler ya da yaz dekorasyonu için turkuaz ve beyaz nedense bu iki rengi yaza çok yakıştırıyorum. Özellikle yine hasır mobilyalar ahşap görünümler beyaz sarı mavinin buluştuğu bir yazlık ev dekorasyonu hazırlayabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz örneklere de bakmayı ihmal etmeyin bayanlar baylar.

Pembe Mavi Yazlik Ev Dekorasyonu

Yaz mevsimi insana bir başka huzur veriyor doğrusu. Güneş ışığı daha doğduğundan itibaren evinize doluyor, parlak mis gibi gökyüzüne bakmaya doyamıyorsunuz ya da deniz kum güneş aslında yazın simgesi haline gelmiş. İşte bu renklerin de içinde bulunduğu harika bir yazlık ev dekorasyonu elde edebilmek mümkün. Mavi beyaz, yeşil beyaz, pembe mavi, bu renkler birbiri ile harika bir uyum yakalayacaktır. Dediğim gibi hasır mobilyaları da dekorasyonunuza eklemeyi unutmayın. Ha bu arada yazlık eviniz nemli bir yerde ise seçeceğiniz eşyalarınızın neme dayanıklı olmaları önemli. Temizliği açısından her yaz geldiğinizde sizi yormayacak bir temizlik sağlayacak eşyalar her zaman daha uygun olur yazlıklar için.

Yazlik Ev Dekorasyonu

Her yaz geldiğinde ilk eve girdiğinizde bir temizlik şarttır. Peki ne yapmalı? Bunun için daha hafif kolay taşınabilir eşyalar alınmalı. Yine perdeler özellikle çok zahmetlidir. Yıkaması asması ayrı derttir. Bunun için stor perdeler temizlik ve kullanım açısından uygun olacaktır. Sevgili 724boya.com takipçilerimiz dilerseniz buradan da yazlık ev dekorasyonu örneklerine ulaşabilirsiniz. Yazın sıkmayan daha hafif renkleri tercih etmekte fayda var.

Yazlik Ev Dekoru Yazlik Ev Nasil Dekore Edilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir