Yatak Odaları İçin Göz Alıcı Alçı Asma Tavan Tasarımları

Her ne kadar tavanlar dikkatimizi çekmesede şık bir dekorasyonla gözlerimizi tavanlardan ayıramaz duruma gelebiliriz. Hele son yılların vazgeçilmez tavan dekorasyon modası alçı asma tavan uygulamaları tavanları evlerin en göz alıcı noktaları haline getiriyor, uygulandıkları mekanın atmosferini tamamen değiştiriyor.

Yeni ve yaratıcı tasarımlara sahip asma tavan uygulamalarını yaptırabilirseniz hele tereyağlı ballı ekmek olarak nitelendirebileceğimiz, yemeyipte yanında yatacağımız süper dekorasyon örnekleri ortaya çıkıyor. Mahir ellerden çıkan bu tasarımlar yatak odalarına uygulandıklarında o yatak odaları masalsı bir görünüme kavuşuyor.

Yatak Odasi Asma Tavan Modelleri 2016 1460555067

Alçıpan gibi mucizevi bir malzemeye, bir heykeltraş ustalığı ile şekil veren bu usta eller, sadece basit bir tadilat işlemi yapmakla kalmıyor gördüğünüz gibi çeşitli sanat eserlerinede imza atıyorlar.

Yatak Odasi Asma Tavan Modelleri 2016 3 1460555166

Özellikle yuvarlak yatakların tavan kısımlarına uygulanan alçıpan asma tavan uygulamarı, yatak odası dekorasyonunu tamamen değiştiyor. Eğer doğru renklerle harmanlanırsa, yatak odalarınız tekstil ürünleri ve duvar renkleri ile ahenk yakalanabilirse ortaya çok şık işler çıkıyor.

Bizler foto galerimizde bu şık işlerden bazı örnekleri beğeninize sunuyoruz. Buradaki yatak odası asma tavan görsellerine göz atarak yatak odanız için hayalinizdeki asma tavan uygulamasını bulabilirsiniz… 

YATAK ODASI İÇİN EN GÜZEL ASMA TAVAN ATASARIMLARINA GÖZ ATIN !.. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir