Vitra’dan Son Moda Banyo Dolabı Modelleri

Vitra banyo dolabı modelleri 2016 – Banyo dekorasyonlarının, tıpkı banyo seramikleri ve duşakabinler gibi artık vazgeçilmez ürünleri olan banyo dolapları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi en yeni ve modern görünümleri ile markaların ürün gamlarında 2016 yılında da yer almaya devam ediyor. Bizlerde 724boya.com olarak bu markaların ürünlerini banyo dekorasyonunu yenilemekte olan takipçilerimiz için tüm detayları incelemeyi sürdürüyoruz.

Banyo dolabı almadan önce ilk olarak ne tasraımına ne rengine bakmalı, bu dolabı rutubetli bir ortam olan banyolarda kullanacağımız için kalitesini göz önünde bulundurmalıyız. Daha sonra banyomuza uygun renklerde, zevkimize hitabeden tasarımları seçmeliyiz. Ancak kesinlikle kalite çok çok önemli… 

Vitra En Yeni Banyo Dolabi Modelleri 1464347878

Vitra En Yeni Banyo Dolabı Modelleri

Kalite denilince de akla kökleşmiş, bilindik markalar geliyor ki Eczacıbaşı grubunun bünyesinde bulunan VitrA'nında kalitesini tartışamayız Dolayısı ile kaliteli ve şık tasarımları banyolarına entegre etmek isteyen takipçilerimi için Vitra 2016 banyo mobilyaları arasında yer alan banyo dolabı modellerini mercek altına alıyoruz. 

Vitra Yeni Sezon Modern Banyo Dolaplari 1464347889

Vitra Yeni Sezon Modern Banyo Dolapları

Aslında VitrA'yı bugünkü başarılı konumuna getiren süreç, 1980'li yılların hemen başında Almanya'ya yapılan ilk ihracatla birlikte başladı. VitrA, önce dünya devleri için üretim yapmaya, 1990'lı yıllardan itibaren de ürün gamını genişletmeye ve yurtdışı operasyonlarını oluşturmaya başladı.

Vitra 2016 Banyo Dolabi Ornekleri 1464347902

Vitra 2016 Banyo Dolabı Örnekleri

Banyo dünyasını “akılcı, estetik ve bir o kadar da duyarlı” olarak yeniden tanımlayarak banyo kültürüne yeni bir kavram getiren VitrA, konforu ve teknolojiyi bir arada kullanarak banyo mekanlarını; renkler, dokular ve kendine özgü ritüelleriyle öncelikli yaşam alanlarına dönüştürdü.

Bir çok ilke iimza atan VitrA 2016 yılında çok farklı banyo mobilyalarını vitrine çıkardı. Dolayısı ile gelin sözü daha fazla uzatmayalım ve hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde bir araya getirdiğimiz VitrA 2016 banyo dolabı modellerine hep birlikte göz atalım…. 

VitrA Banyo Dolabı Modellerinden En Güzel Örnekler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir