Su Yeşili Ev Dekorasyonu Örnekleri Ve Fikirleri Sizlerle

Su Yeşili Ev Dekorasyonu– Bu yılın renkleri olan pastel renklerden biri olan su yeşili rengi tam da aslında yaza uygun renk tonlarından biri diyebiliriz. Havası çok değişik bir enerji ve pozitif bir etki yaratabiliyor. Tabii dekorasyonda tercih ettiğimiz renkleri ne kadar doğru kullanırsak ve dengeli tutarsak o kadar doğru etkileri yakalayabiliriz. İşte su yeşilini bu yaz çokça evlerde görebileceğimizi düşünüyorum. Mint yeşiline benzer bir tona sahip su yeşili. Su yeşili rengi dekorasyonda tüm olumsuz etkileri unutun negatif herşeyden uzak bir dekorasyona merhaba deme zamanı. Yeşil tonları arasında en güzeli su yeşili diyebiliriz. Yeşil renklere ilginiz varsa filli boya nil yeşilini de inceleyebilirsiniz.

Su Yesili Bebek Odasi Dekorasyonu

Mint yeşilini biliyorsanız su yeşili de ona çok benzediğini söyleyebiliriz. Derin bir okyanusu andıran tertemiz mis gibi bir renk su yeşili. Su yeşili adı gibi ferah tertemiz bir görünüme sahip emin olun mekana girdiği anda bu rengin etkisini derinden yaşayacaksınız. Dinlendiren içinize bir huzur katacak bir renk su yeşili rengi yaz için uygun bir renk. Ferah aydınlık su yeşilinin iştah açıcı bir etkisi de bulunmaktadır. Mutfak ya da yemek odası için uygun bir renk olabilir. Su yeşilini beyaz krem gibi renklerle kullanarak daha olumlu etkiler yakalayabilirsiniz. Biraz canlı bir dekorasyon için su yeşili pembe tonları ile canlı bir dekorasyon yakalayabilirsiniz.

Su Yesili Dekorasyon

Su yeşili rengi ile mekanlarınız aydınlanacak göz alıcı bir ferahlığa kavuşacak. Hiç modasını kaybetmeyecek bir renk su yeşili rengi boya markalarının renk kartelaları içinde yer almakta inceleyerek bu rengi bulabilirsiniz. Su yeşili rengini her mekanda kullanabilirsiniz yatak odasında hoş bir hava yakalayabilirken, bebek odasında cici bir görünümle karşılaşabilirsiniz banyoda ise o ferah okyanus etkisini yakalayabilir banyonuzda bile o mis gibi tertemiz su yeşili renginin etkisini hissedebilirsiniz. Banyoda su yeşili için fayans seramik gibi ürünlere bakabilirsiniz. Su yeşili rengini aksesuarlarda da tercih edebilirsiniz emin olun mekanınızda aksesuarlarda bile o enerjiyi sunabilirsiniz.

Su Yesili Duvar Dekorasyon Su Yesili Yatak Odasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir