Silinebilir Duvar Kağıdı Kullanışlı mı? Modellere Bir Göz Atalım

– Her yıl boya badana derdinden uzak fiyat maliyet düşünmeden hem çok çeşitli hem uygun fiyata edinebileceğiniz kağıtları ile dekorasyonunuza yeni bir hava kazandırabilirsiniz. Hele ki son yıllarda artık teknoloji gelişti ki ne modeller var görseniz hayran kalırsınız. Kendinden yapışkanlı olan modeller silinebilir modeller hatta üzerine boya atabileceğiniz örnekler bile var. Özellikle silinebilir deyince daha çok hanımların dikkatini çekecektir diye düşünüyorum. Desenler renkler zaten oldukça geniş bir seçenek var önünüzde ama bir taraftan da önemli olan fonksiyonel özellikleri ile sizi cezbetmesi de önemli diye düşünüyorum. almak için mutlaka şunları sorun bir süre sonra kabarma ve aşınma yapar mı pislendiği kirlendiği zaman silinebilir temizlenmesi kolay mı?

1 günde hem de kolayca uygulayabileceğim, hem evimi hem ruhumu açan duvar kağıdı tercih etmek yerine neden boya badana işi ile günlerce uğraşayım ki? Duvar kağıtları gerek desenleri renkleri gerekse dokuları ile harika daha kaliteli mekanlar sunmaya yetecektir size. Özellikle vinil duvar kağıtlarından da bahsetmek istiyorum sizlere. Belki kulak aşinalığınız vardır. Vinil duvar kağıdı türü yani vinyl esas adıdır. Bu tür duvar kağıtları en çok tercih edilen daha kaliteli baskıdır. Kolayca uygulanır, kolay sökülür. Yapıştırırken ek yerleri de asla belli olmaz. Özel doku ve baskı ile üretilir. Kir ve leke tutmama özelliği yanında ıslak olarak silinebilme fırça ile de silinebilme özelliğine sahip, güneş ışığından solmama gibi özelliklere sahiptir. Suya dayanıklı duvar kağıdı modellerini ve yazımızı buradan inceleyebilirsiniz. Banyo mutfak ıslak ve nemli mekanlarda kullanılabilen suya dayanıklı duvar kağıtları hayatınızı kolaylaştırabilir.

Vinil duvar kağıtları oldukça fonksiyonel aynı zamanda daha sonradan sökmeye gerek kalmadan boyanabilme özelliğine de sahip olmakta. Duvar kağıtlarının bu kadar çok avantajı varken tercih etmemek biraz da dezavantaj aslında. Hem her odaya farklı renkler desenler de bulabiliyorsunuz. Evinizin en güzel hallerini yaşamanın tam zamanı. Artık duvar kağıtlarınızı da değiştirmeye gerek kalmadan silip yeniden istediğiniz süre kadar duvarlarınızda kullanıp keyfini çıkarabiliyorsunuz. Ufacık yeri kirlendi mi leke mi oldu hemen nemli bir bezle silip tamamen lekeden arındırabiliyorsunuz. Silinebilir duvar kağıdı kullanıyorsanız kolayca silinip temizlenebilecektir. Onun için her duvar kağıdı da silinebilir diye düşünmeyin satın alırken bu özelliği mutlaka sormalısınız. Yine temizlenebilir duvar kağıtları için bunlar için özel hamurlar satılmakta bu hamurlarla daha kolay ve etkili duvar kağıdınızı temizleyebilirsiniz. Bez ya da sünger ile silerken süngerin veya bezin üzerinde çok su tutmayın ve sildikten sonra kuru bir bez ile kurulama işlemi de yapın mutlaka.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir