Salonlarınız İçin Çok Şık Kelebek Mobilya Koltuk Takımları

Kelebek Mobilya Salon Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları – Modern modüler mobilya denince akla ilk gelen ve tarihi neredeyse cumhuriyet tarihimiz kadar eski Kelebek Mobilya 2016 yılında vitrine çıkardığı farklı tasarımlara sahip göz kamaştıran ürünleri ile yıla damgasını vuracak gibi görünüyor.

Türkiye'nin ilk panel mobilya ve mutfak üreticisi olan Kelebek Mobilya'nın 2016 ürün gamı içerisinde yer alan salon koltuk takımları ise mutlaka görülmesi gereken mobilyalar arasında yer alıyor. Özellikle modern tarzlarda dekore edilen salonlar için adeta biçilmiş bir kaftan olan bu koltuk takımları 724boya.com sayfalarında sizlerle buluşuyor. Kelebek Mobilya 2016 salon koltuk takımlarını sizler için tüm detayları ile birlikte inceliyoruz. 

Kelebek Mobilya 2016 Salon Koltuk Takimlari 1466064087

Kelebek Mobilya 2016 Salon Koltuk Takımları

Bir zamanlar olabildiğince avangard, olabildiğince saraylı tarzlarda dekore edilirdi salonlar. Edilirdi diyoruz zira yeni nesil, salon dekorasyonlarında bu tarzı çok gerilerde bıraktı. Hatta modern mimari tarzları ve daralan evler ile birlikte salon olgusunuda geride bıraktıklarını söyleyebiliriz.

Kelebek Mobilya En Yeni Salon Koltuk Takimlari 1466064108

Kelebek Mobilya En Yeni Salon Koltuk Takımları

Son zamanlarda salon dekorasyonları bu genç nesil tarafından modernize edildi. Damask duvar kağıtlarının yerini modern soyut desenlere sahip duvar kağıtları, avangard süslemeli mobilyaların yerini ise modern mobilyalar aldı.

İşte bu nokta da Kelebek Mobilya gençlerin en fazla tercih ettikleri mobilya markaları arasında yerini aldı. Salonlar için öyle basit öyle sade, ancak bir o kadar da şık mobilyalar tasarlayan Kelebek Mobilya, 2016 salon takımı modelleri ile göz dolduruyor.

Modern Salon Koltuk Takimi Modelleri Kelebek Mobilya 1466064119

Modern Salon Koltuk Takımı Modelleri Kelebek Mobilya

Kelebek Mobilya salon takımı ürün grubu arasında bazı modeller ise tasarımları ile diğerlerinden hemen ayrılıyorlar, Pria, Petre ve Melissa koleksiyonlarını bu ürünlere örnek olarak gösterebiliriz. 

Aslında genel olarak Kelebek Mobilya salon takımları gerçekten çok şıklar ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi görülmesi gereken salon takımları arasında ye alıyorlar. Bu nedenle hemen alt tarafta yer alan foto galerimizde 2016 Kelebek Mobilya salon takımlarını bir araya getiriyor beğenilerinize sunuyoruz. Ürünlerin en güncel fiyatlarını ise bu adresten detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

KELEBEK MOBİLYA MODERN SALON TAKIMI MODELLERİ 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir