Salonlar İçin Ultra Lüks Dekorasyon Fikirleri 2016

Salonlarımızı evleimizin göz bebeği odak noktasıdır. Genelde bu alanda konuklarımızı ağırladığımızdan evimizin vitrinidirlerde aynı zamanda. Her şeyin en güzelini, en pahalısını, en kalitelisini bu alan için almak, yaptırmak şarttır, zira dekorasyon zevkinizi konuklarınıza bu alanda gösterirsiniz.

Salon dekorasyonu lüks olmak zorunda değildir aslında, modern tarzlarda gayet şık salonlarada rastladığımız olmuştur. Ancak modern tarz salon için biraz havada kalıyor gibi. Altın varaklar, avangard mobilyalar, damask desenler olmazsa sanki o mekan salon değil, bambaşka bir şeymiş gibi görünüyor. 

2016 Luks Salon Dekorasyonu Ornekleri 3 1460632006

Modern tarzlar ile avangard motiflerin harmanlandığı salonlardada gayet şık sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Kristal taşlı avizeler, kumaş abajurlar ile aydınlatılan bu tip salonlarda lüks etkisi kendini hissettiriyor. Ancak yine de lüks denince akla Fransız saraylarında çıkmış gibi duran altın veya gümüş varaklı klasik tarz mobilyalar geliyor. Tabi damask desenli duvar kağıtları ve perdeleride unutmamak gerekiyor. 

2016 Luks Salon Dekorasyonu Ornekleri 10 1460632113

Lüks salonların en önemli olmazsa olmazlarından biride asma tavan uygulamaları tabi ki. Ancak bu tür mekanlara yaptıracağınız asma tavanlarda, spot yerine gizli led ışık kullanmalısınız. Asma tavan tasarımınızın odağında ise mutlaka kristal taşlı avizeler olmalı.

Salon dekorasyonunuz için daha fazlasını arzuluyor ve lüks ilhamlar almak istiyorsanız foto galerimizde beğeninize sunduğumuz lüks salon dekorasyon örneklerine göz atabilirsiniz. 

EN GÜZEL LÜKS SALON DEKORASYON ÖRNEKLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir