Salonlar İçin Şahane Duvar Kağıdı Desenleri

Salon Duvar Kağıdı Modelleri 2016 – Son zamanlarda salon dekorasyonların en önemli duvar dekorasyon unsurları arasında yer alan duvar kağıtları, gerek yerli, gerekse ithal duvar kağıdı markalarının 2016 yılı ürün gamında, kartela ve kataloglarında binlerce farklı desen ve renk seçeneği ile müşteri beğenilerine sunulurken bizlerde bu duvar kağıdı modellerinden en güzellerini sizlere bir alternatif yaratmak amacı ile incelemeye alıyoruz.

Boyarenkkartelası.com olarak bu sayfamızı salon dekorasyonunda duvar kağıdı kullanmak isteyen takipçilerimiz için en güzel salon duvar kağıdı modellerine ayırıyor, salon dekorasyonunuza henüz başlamadıysanız sonradan pişman olmamak adına bura daki şık duvar kağıtlarına göz atmadan başlamamanızı öneriyoruz.  

Salon Duvar Kagidi Modelleri 2016 1465572851

Salon Duvar Kağıdı Modelleri 2016

Salon dekorasyonlarında genellikle lüks dekorasyon tarzları tema olarak alınır. Genel anlamda evlerimizin maddi ve manevi anlamda en çok harcanan alanları da salonlardır. Salon dekorasyonlarında, özellikle tarz olarak lüks vurgular seçilmişse damask desenli duvar kağıtlarına sıklıkla rastlıyoruz.

Salon Dekorasyonu Luks Duvar Kagidi Modelleri 1465572861

Salon Dekorasyonu Lüks Duvar Kağıdı Modelleri

Damask desenler lüks salon dekorasyonlarındaki lüks vurgusunun adeta altını çizerken, modern salon dekorasyonlarında ise soyut desenlere sahip duvar kağıtlarının yer aldığını görüyoruz. Özellikle bu yıl ithal duvar kağıdı markaların kartelalarında bir çok çeşidine rastladığımız soyut desenli duvar kağıtları, lüks vurgulu damask desenli duvar kağıtlarının pabucunu dama atamasalar bile tahtlarını sallayacakları ve önümüzde ki bir kaç yıl trend olarak kalacakları kesin… 

Salonlar Icin Guzel Duvar Kagidi Desenleri 1465572869

Salonlar İçin Güzel Duvar Kağıdı Desenleri

Sizin salon tarzınız klasik mi avangard mı, yoksa modern mi elbette ki bilemeyiz ancak aşağıda yer alan foto galerimizde sizler için seçtiğimiz salon duvar kağıtlarına bayılacağınıza eminiz 🙂

SALON DUVAR KAĞIDI MODELLERİ 2016  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir