Salonlar İçin Büyüleyici Alçı Asma Tavan Tasarımları

Salon Alçı Asma Tavan Modelleri 2016Salon dekorasyonları son dönem de çeşitli ve farklı uygulamalar ile acayip bir devinim içerisine girdi. Özellikle salon tavanlarında yaşanan hareketlilik farkedilmeyecek gibi değil, zira bundan beş-on sene öncesine kadar kartonpiyerler ile dekore edilen tavnalar alçıpan gibi bir malzeme ile inanılmaz güzel ve modern bir hal aldılar.

Şimdiler de gergi tavan uygulamaları salonlarda yeni yeni boy gösterirken, alçı tavan dekorasyonlarına nazaran daha samimiyetsiz gelen bu uygulamaları daha sonra incelemek üzere bir kenara bırakıyor, 724boya.com olarak bu sayfamızı salonlarınız için en güzel ve en ideal alçı asma tavan modellerine ayırıyoruz. Salonunuz için henüz bir tavan dekorasyonu yaptırmadıysanız ve aklınızdan böyle bir uygulama geçiyorsa burada ki uygulamalara mutlaka göz atmanızı öneririz… 

Salon Asma Tavan Tasarimlarindan Ornekler 1465908775

Salon Asma Tavan Tasarımlarından Örnekler

Son dönemde gerek bu işi layığı ile yapan ustaların, gerekse dekoratörlerin şekillendirdikleri alçıpanların inanılmaz tasarımlarla salonlardaki yerlerini alıyorar. Öyle farklı tasraımlar varki uygulandıkları mekanları masalsı bir saraya çeviriyorlar adeta.

Üstüne üstlük aydınlatmalarda şimdi bu tavan dekorasyonları üzerinden yapılıyor. LED ışıklar döşenen, gizli ışıklar entegre edilen asma tavanlar salon dekorasyonlarında oldukça sofistik bir atmosfer yaratıyorlar. 

En Yeni Salon Asma Tavan Tasarimlari 1465908786

En Yeni Salon Asma Tavan Tasarımları

Üstelik alçı tavan uygulamaları fiyat olarakta oldukça uygun rakamlara mal oluyor. Yalnız burada dikkat edilmesi gereken, bu işin ehli sağlam bir ustanın yapması. Tavanda eğriliklerin pütürlerin kalmaması. Bunlarada dikkat edeseniz burada ki görsellerden farksız asma tavan dekorasyonlarına imza atabilirsiniz.   

Salonlar Icin En Guzel Asma Tavan Modelleri 1465908812

Salonlar İçin En Güzel Asma Tavan Modelleri

Salon dekorasyonunuzda bu tür bir uygulamanın hayalini kuruyorsanız ve nasıl bir tarz asma tavan yaptıracağınız hakkında en ufak bir fikriniz yoksa hemen alt taraftaki galerimizde yer alan örneklere göz atabilir, bu görsellerden ilham alabilirsiniz… 

EN GÜZEL SALON ASMA TAVAN TASARIMLARI GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir