Salon Dekorasyonunda Duvar Kağıdı Kullanımı ve Uygulama Örnekleri

Salon İçin Duvar Kağıdı Modelleri ve Dekorasyon Örnekleri – Duvar kağıtları son yıllarda gerek ev, gerekse diğer mekan dekorasyonlarının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Evlerimizde ilk olarak dış dünyaya açılan kapılarımız olan salonlarımızda boy gösteren duvar kağıtları, şimdilerde banyo gibi ıslak mekanlarda dahil hemen her alana uygulandıklarını görüyoruz.

Ancak salon dekorasyonunda duvar kağıtlarının yerleri bir başka arkadaşlar. Özellikle avangard tarzlarda dekore edilen salonlarda klasik möbleler ve nötr duvar renkleri ile harmanlanan damask desenli, bazen simli duvar kağıtları, salon dekorasyonlarının çehrelerini tamamen değiştirirlerken, oldukça etkileyici kontrastlar veriyorlar.

Salonlar Icin En Guzel Duvar Kagitlari 1466682986

Salonlar İçin En güzel Duvar Kağıtları

Salon dekorasyonunda bu tip kontrastları yakalamak için adeta kılı kırk yarmak gererkiyor, zira alelade seçilen duvar kağıtları vezir, şah veya kral olması gereken salon dekorasyonlarınızı rezil edebiliyor. Dolayısı ile salonlar için duvar kağıdı seçimi esnasında bu konuda bir uzmana danışmanızı, böylelikle salonunuza en uygun, en ideal duvar kağıdını seçmenizi öneririz.  

Salon Duvar Kagidi Secimi Ve Duvar Kagidi Onerileri 1466683078

Salon Duvar Kağıdı Seçimi ve Duvar Kağıdı Önerileri

Ayrıca salon duvar kağıdı seçimi sırasında bir çok kriteride göz önünde bulundurmanızda fayda var. Bu kriterlerin en başında ise salon duvar renkleriniz gelmekte. Duvar renkleri ile uyumlu duvar kağıtları salonlarınızda tarifsiz bir kontrasta yol açacaktır. 

Salonlar Duvar Kagidi Desenleri Ve Renkleri 1466683087

Salonlar Duvar Kağıdı Desenleri ve Renkleri

Ayrıca, perdeler, mobilyalar ve halılarınızda salon duvar kağıdı seçiminde etkili olan diğer dekorasyon unsurlardır. Birbirine en uygun desen ve renklerle harmanladığınız duvar kağıtlarınız salonlarınıza inanılmaz bir görsel şölen özelliği ekleyecektir.

Bu konuda sizlere fikirler vermesi adına bizlerde ufak bir foto galeri hazırladık. Bu foto galeri içerisinde salonlarınız için en güzel duvar kağıdı desenlerini bulabilir, uygulama örnekleri sayesinde duvar kağıdınızın duvarlarınızda nasıl duracağı haklkında fikir edinelbilirsiniz. İşte sizlere birbirinde şahane salon duvar kağıtları…

SALONLAR İÇİN EN GÜZEL DUVAR KAĞIDI ÖRNEKLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir