Salon Dekorasyonu İçin İnanılmaz Güzel Duvar Renkleri

En Güzel Salon Duvar Boyası Renkleri – Bahar ve yaz aylarının gelmesi ile tüm bir kış boyunca hazırlığı yapılan, hayali kurulan boya badana işleri başlamak üzere. İşe şimdi boya rengini seçmekle başlayacağız ve ilk olarak konuklarımızı ağırladığımız için bir anlamda evimizin vitrini konumundaki salonlarımız için duvar rengini seçeceğiz.  

Salon duvarlarını, duvar kağıdı veya dekoratif duvar panelleri gibi başka hiç bir materyal kullanmadan dekore etmek isteyen 724boya.com takipçileri için salon duvar renklerinden çeşitli alternatifleri bu sayfamızda sizlerle buluşturacağız. Dolayısı ile elinize fırça ve rulaları almadan hemen önce bu makalemizi dikkatle inceleminiz öneririz.. 

Salon Duvar Dekorasyonu Boya Renkleri 2016 1464077723

Salon Duvar Dekorasyonu Boya Renkleri 2016

Salon duvar rengi seçimini yapmadan hemen önce şöyle salonunuza bir göz atın. Işık yününden ne kadar zengin tartın. Mobilya renklerinizi göz önüne alın. Eğer salonunuz az güneş alıyorsa, ışık yönünden fakir ise kesinlikle koyu ve boğucu renklerden kaçının. Beyaz, kum beji, şampanya, istiridye veya kumsal gibi renkler ile sarının çok açık tonları sizler için ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca bu tür renkler koyu renkli mobilyalarınız için mükemmel bir arka plan oluşturacaktır.

Salon Icin En Guzel Duvar Renkleri 1464077908

Salon İçin En Güzel Duvar Renkleri

Salonunuz eğer yukardakinin tam tersi ise bol güneş alıyor ve ışık yoğunuğu zengin ise bu defa bu uygulamanın tersini yapalım ve son dömnemde trend olan koyu renkli duvar boyalarına yönelelim. Bu renkler, kahve, gri, kese kağıdı gibi şık renkler olabilir. Ancak mobilyalarımızı seçerken bu duvar renklerine uygun açık renkleri tercih edelim. Böylelikle salon duvarlarınız ve mobilyalarınız arasında uyumlu bir kontrast yakalayabilirsiniz… 

Salon Duvar Rengi Onerileri Ve Ornekleri 1464078045

Salon Duvar Rengi Önerileri ve Örnekleri

Mavi salonlar için akılcı bir tercih gibi görünmeyebilir. Ancak salonlarınızda bir Akdeniz etkisi yaratmak için oldukça idealdir. Üstelik bu etkiyi yağlı boya tablo ve kanvaslarla güçlendirerek ortaya harika duvar dekorasyonları çıkarabilirsiniz. 

Salon duvarlarınızda daha değişik ve kimselerde olmayan renkleride deneyebilirsiniz. Bunun için foto galerimizde sizler için hazırladığımız ve çok güzel salon duvar renklerinden meydana gelen örneklere göz atıp ilham alabilirsiniz.. 

EN GÜZEL SALON DUVAR RENKLERİNDEN ÖRNEKLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir