Prefabrik Ev Modelleri arayanlara tüyolar

PREFABRİK EV MODELLERİ : Bundan on yıl öncesine kadar belkide daha fazla bir zamanda pek bilinmeyen ama artık yavaş yavaş yaygınlaşan birşey bu. Özellikle bulunduğum şehirdeki yaylalara gittiğimde artık insanların beton binalar yerine prefabrik ev kondurduklarını görüyorum. Yani hazır bir malzeme ve gelip kuruyorlar bir iki gün içinde de geçip oturabiliyorsunuz. bu yazımda sizlere kurulmuş harika görselleri olan prefabrik ev örnekleri sunmaya gayret edeceğim. Tabi bazı bilgileri verdikten sonra buna geçeceğim değerli 724boya.com kullanıcıları. Sizlere ilham verecek birbirinden güzel 20 prefabrik ev modelleri vereceğim. Hadi şimdi durmadan konumuza geçelim ve fikirlerinizi değiştirelim. Hazırsanız başlıyoruz.

Prefabrik evlerin çok ama çok fazla şekli şemali var. Eğer bir yerden arsa almışsanız ne bileyim 3-500 metrekare bir arsanız var ise ev yaptırmadan önce sizlere vereceğim modelleri mutlaka incelemeniz gerekiyor. Öncelikle TEK KATLI PREFABRİK EV MODELİ olanını vermek istiyorum sizlere Beyaz alçı levhalarla sıvanmış ve güçlü bir geçirmezlik izalasyonu da eklenerek kiremit ile çatılandırılmış bu ev misal oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır sizlere. Tabiki bunu yapan sağlan firmalardan ve PREFABRİK EV FİYATLARI olayından da bahsedeceğim sizlere. Bu arada rakamların kesinlikle değişken olduğunu unutmayalım. Bu ürünlerin ham maddeleri dışarıdan geliyor dolar bazında olduğundan fiyatlar firmadan firmaya göre değişecektir.

Homify.com.tr den alınmıştır tek katlı prefabrik görseli için fiyatı bu siteden isteyebilirsiniz
Homify.com.tr den alınmıştır tek katlı prefabrik görseli için fiyatı bu siteden isteyebilirsiniz

2 KATLI PREFABRİK EV MODELLERİ olayına da bizlere bir adet örnek veremk istiyorum. Bu arada bu görselleri homify.com.tr adresinden alıyorum ilginenen olur ise bu siteye girerek burada verilen modeller ile ilgili PREFABRİK EV FİYATLARI olayından hangisini beğendiyseniz ondan bilgileri de alabilirsiniz. Firma sizlere teklif usulü bilgi verecektir. Tabiki tam olarak araştırmadım ama Alman firması bu homify çok sağlam iş yaptığını duydum ve çoğu yerde de okudum bilginiz olsun. şimdi iki katlı olarak yapılabilecek bir adet eve örnek vermek istiyorum sizlere.

Bu görsel homify.com.tr adresinden alınmıştır fiyat bilgisini de bu siteden alabilirsiniz

 

LÜKS GÖRÜNTÜLÜ 2 KATLI PREFABRİK MODELİ arıyor olabilirsiniz. Bunun için de yine aynı siteden örnek olarak sizlere bir resim getiriyorum. Gayet lüks ve şık bir görüntüsü var şık camlardan korkuluklardan oluşmuş yine geçirgenlik ve su sızdırmazlığı en üst düzeyde çatılı harika bir örnek. Resimdeki gibi bir evin olduğu ve önünde de böyle bir bahçenin olduğunu düşünün. Bu firmadan fiyatların bilgisi haricinde iş bu evin ne kadar sürede size teslim edilebileceğini de öğreneceksiniz çok hoşuma gitti bu model arkadaşlarım.

Lüks prefabrik ev modellerine güzel bir örnek resim:homify.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir