Pop Art Desenli Güney Kore Duvar Kağıtları (Bonjour)

Duvar kağıtları evlerimizin vazgeçilmez dekorasyon uygulamalarının başında geliyor artık. Bir zamanlar sadece lüks salon dekorasyonlarında kullanılan dekoratif duvar kağıtları, şimdilerde yatak odasından, mutfağa, çocuk odasından, antrelere kadar kendilerine yer bulabiliyor. 

Duvar kağıdı dekorasyonunda çoğunlukla ithal duvar kağıtları tercih edilirken, ithal duvar kağıtları arasında, belki de en uygun fiyatlara sahip olduklarından Güney Kore duvar kağıtları liste başı olarak görünüyor. Ancak piyasada bir çok Kore duvar kağıdı markası, buna bağlı olarakta binlerce duvar kağıdı deseni var. 

Bonjour Duvar Kagidi Modelleri 2016 1460625241

Merak etmeyin burada binlerce deseni sizlerle paylaşarak zaten karışık olan kafanızı iyice karıştırmayacağız. Başlıktan da anlayacağınız üzere, ev dekorasyonunda pop art duvar kağıdı kullanmak isteyen takipçilerimiz için, Güney Kore menşeili Bonjour Duvar Kağıtlarının 2016 kartelasına göz atacağız.  

Pop Art Duvar Kagidi Modelleri 2016 1460625420

Etkileyici desenlere sahip olan Bonjour Duvar Kağıtları, kağıt taban olmakla birlikte, yüzeyi vinil silinebilir özelliğe sahiptir. Ürün tasarımları genç odası, kafeterya, reataurant, mutfak ve çok amaçlı yerlere özgü olarak yapılan Bonjour Duvar Kağıtları, Rulo olarak satılırken, duvar kağıdı rulo ebatının eni 106 cm uzunluğu 15,5 metredir.

BONJOUR DUVAR KAĞIDI DESENLERİ 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir