Polisan Yalın Beyaz Duvar Rengi Sade Ve Göz Alıcı

Polisan Yalın Beyaz Duvar Rengi– Polisan sade renklerinden yalın beyaz ile karşınızdayız. Kullanan arkadaşlarıma sorduğumda severek ve gönül rahatlığıyla kullandıklarını söylüyorlar. Aslında gerçekten bu sade renkler evimize huzur ve ferahlık veren. Kış boyunca genellikle uzun zamanımızı geçirdiğimiz evlerimizin ferah olması önemli. Dört duvar arasında kalacağımız o uzun kış gecelerinde her an bakacağımız yüz yüze olacağımız evimizin duvarlarının renginin önemi büyüktür. İşte bu yüzden hala duvarlarınızın rengini yenilemediyseniz sizler için özel renkleri paylaşmaya devam ediyoruz. Bu renklerden biri de yalın beyaz. Beyaz saflığı sadeliği şıklığı ile çok tercih edilenler arasında. Yalın beyaz rengi tonu tam bir beyaz diyemeyiz ama büyük oranda beyaz barındıran çok hafif oranda da kırıklık barındıran bir renk. Yalın beyaz rengine ait bazı görsel örnekler de derledim sizler için. İnceleyerek bu renk hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yalın beyazı diğer polisan renkleri içinde aşağıdaki görselde karşılaştırabilirsiniz.

 

Polisan Ic Cephe Kartelasi Icinde Yalin Beyaz

Yalın beyaz renginde birazcık da kırık beyaz rengini görebilirsiniz. Yalın beyaz renginin evinizin en karanlık odasını bile ne kadar canlandırdığını açıkça görebilirsiniz. İşte tam da aşağıdaki örnekte gördüğünüz gibi oda ne kadar ferah ve iç açıcı görünüyor.

Polisan Yalin Beyaz Duvar Rengi

Yalın beyaz rengi kış mevsimine de çok uygun bir renk. Erken kararan havanın o puslu etkisini kıracak evinizde adeta yaz günlerini andıran hava yer alacaktır.

Polisan Yalin Beyaz Rengine Bir Ornek

Yalın beyaz tüm renklerle uyumlu olabileceği tekrardan söylemek isterim. Aşağıda gördüğünüz gibi siyah çerçeveli tablolar, kırmızı kahverengi şık aynalarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bunlar birer örnekti tabii sizin dekorasyonunuzda hangi renkler mevcut ise sizler de dekorasyonunuza uygun renklerle yalın beyazı kombine edebilirsiniz. Aslında yalın beyaz gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz renkler arasındadır. Polisan’ın kalitesinden de söz etmek gerekirse gözünüz kapalı tercih edebileceğiniz çok seçenek var onda. Kolay uygulanabilir olması, kolayca önceki rengi kapatabilmesi, temizlenebilirliğinin kolay oluşu hepsi birer polisanı tercih sebebidir. Yalın beyazı tanıttık bugün sizlere daha önceki yazılarımızda polisan renklerinden sevilen bir renk olan şampanya rengini buradan inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Yalin Beyaz Banyo Dekorasyonu

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir