Polisan Şampanya Rengi İle Çekici Ortamlar

Polisan Şampanya Rengi– Yaşadığımız mekanın bakımı görünümü önem taşır ki renkler düzen bizim karakterimizi kişiliğimizi de ortaya koyar. Ev dekorasyonunda renkler önemlidir özellikle duvarların rengi dekorasyonun şekillenmesinde rol oynar. Eviniz için doğru renk tercihleri yaparak daha hoş dizaynlar elde edebilirsiniz. Bu alanda Polisan bizlere çok yardımcı olmaktadır. Her sezon yenilenen renk kartelasında yüzlerce renk tonu ile karşılaşabilirsiniz. Doğanın tüm renklerini görüp görmediğiniz renkleri polisan yelpazesinde görebilirsiniz. Arada bir renk var ki bana aslında güzel kokulu bir kavunun içini hatırlatır ki bu renk şampanya rengidir. Çok hoş bir tarzı tonu vardır. Sizler için sunacağım örnek görsellere bakarak bu rengi daha iyi tanıyabilirsiniz. Özellikle salonlar antre için ayrıca çok uygun görüyorum şampanya rengini. Bu rengin sıcak neşeli etrafa canlılık saçan bir görüntüsü vardır. Hemen aşağıdaki görselde şampanya renginin olduğundan daha açık göründüğünü görebilirsiniz. Bu mekanın çok aydınlık ışık alışından kaynaklandığını söyleyebilirim. Yine kahve siyah renklerle şampanya renginin uyumu bir harika. Şampanya aslında yeni bir renk değil yılların rengi diyebilirim. Hatta ben çok küçüktüm bir 15 yıl öncesinde de bu renkle evlerimizi boyadığımızı hatırlarım. Tabii şimdi gelişen teknoloji sayesinde çok üstün özelliklerle üretilen renklerin o yıllara göre kıyaslanması söz konusu bile olamaz. Nano teknoloji ile üretilen boyalar artık daha uzun ömürlü. Su bazlı üretilen boyalar kolaylıkla temizlenebilir küf bakteri barındırmaz.

 

Polisan Sampanya Rengi Dekorasyon Ornegi

Yine şampanya ve mor rengi de çok hoş bir hava sergilemiş. Bu biraz araştırma yaptıktan sonra sizin zevkiniz doğrultusunda da şekillenecektir. Yeni sezonda da mekanlarınız için renk kararı vermeden önce polisan renklerine bir göz atmanızı isterim. Polisan iç cephe renkleri için burayı tıklayarak göz atabilirsiniz.

Polisan Sampanya Rengi Duvar Boyasi

Sampanya Rengi Ile Dekore Edilmis Bir Oda

Son olarak şık bir dekorasyon örneği karşınızda. Şampanya rengi görüyorsunuz ki ahşap yani kahve tonları ile ne kadar uyumlu görünüyor. Aslında şampanyanın daha net görülebilmesi için açık tonlarla değil daha koyu renklerle kombine edilmesi gerekir. Böylece şampanya renginin hoşluğu ortaya çıkmakta.

Sampanya Rengine Bir Ornek Gorsel

2 thoughts on “Polisan Şampanya Rengi İle Çekici Ortamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir