Polisan Marjinal Gri Rengi Hayallerinize Dokunacak

Polisan Marjinal Gri Rengi– Polisan yeni renkleri arasından seçim yapmak gerçekten zor. O kadar çeşit renk tonu var ki aralarında kaybolmamak elde değil. Birçok rengini sizlerle paylaştık bunlardan çok seveceğinizi ilginizi çekebilecek olan buz beyazı ve yalın beyaz rengi ilginizi çekecektir. Şimdi de sizlere marjinal gri rengini sunacağım. Gri renk fazla canlı bir renk olmadığından pek kimse tercih etmeyebilir ama her malın kendine göre de alıcısı vardır diyelim.

Marjinal gri rengine ait görselleri biraz sonra yazımızın içeriğinde göreceksiniz ki daha çok nötr renk olduğundan dolayı daha çok kontrast renklerle kolayca kombine edilebilir. Bu renkle mekanlarınıza dingin sakin bir hava verebilirsiniz. Bu dingin ve sakin havayı elde etmek için bir de bej rengi size seçenek olabilir. Tabii arka fonda gri renk varsa yine avantajınız büyük. Sergilemek istediğiniz vurgulamak istediğiniz eşyalarınızı kolayca göz önüne çıkarabilirsiniz. Gri rengi biraz da fon olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bakınız boya renkleri kategorimiz.

Marjinal Gri Rengi Ile Boyanmis Oturma Odasi

Polisan marjinal gri ile çok modern ev dekorasyonu elde edebilirsiniz. Aşağıdaki örnekteki gibi bir dekorasyon rahat göz yormayan sade ve şık bir hava sunabilirsiniz. Gri rengi ve tonlarını tercih edenler ya da edeceklere söylemek isterim ki bu renk modern bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Gri rengin içinde hem siyah hem beyaz renk ortak bulunur. Bu renklerin birleşimi demek uzlaşıcı, ortak bir noktada buluşan insanların rengi demek doğru olacaktır. Dekorasyon aşk işidir 

Gri tonlar kimine uzak gelse de kimilerine de sıcak gelebilir. Ama siyaha yakın gri tonları evinizi daha karanlık gösterebileceğinden marjinal gri gibi polisanın kartelasında yer alan bu rengi tercih etmeniz dahilinde daha hoş daha açık ferah bir hava oluşturabilirsiniz.

Polisan Marjinal Gri Rengi Oturma Odasi

Polisan Marjinal gri duvarlarınızda koyu renkler de hoş görünüyor. Özellikle aşağıdaki gibi kahve tonlarını tercih ederek hoş bir ortam oluşturabilirsiniz. Yatak odaları için genelde yumuşak soft renkler tercih edilecek diye bir kural yok görüyorsunuz ki nötr renklerden gri de çok hoş görünüyor. Bence bu şekilde yatak odalarınız daha rahatlatıcı dingin sakinleştirici etkisinin büyük olacağını düşünüyorum. Yatağınızdan kalkarken mutlu kalkacak hatta yatak odanızın bu havasından vazgeçmek istemeyeceksiniz. Marjinal gri renginin tonunu polisan havasıyla denemenizi tavsiye ederim.

Polisan Marjinal Gri Rengi Yatak Odasi Yatak Odasinda Marjinal Gri Rengi

 

4 thoughts on “Polisan Marjinal Gri Rengi Hayallerinize Dokunacak

 • 25 Mayıs 2017 tarihinde, saat 12:04
  Permalink

  Gün ışığında 2. fotoğraftaki gibi olsa da yapay ışıkla, akşamları morumsu bir renk alıyor. Rengi düşünenlere dip not olsun. Boyattık, akşamları üzgünüz.

  Yanıtla
  • 25 Mayıs 2017 tarihinde, saat 16:22
   Permalink

   gün ışığı ve gece çok farklı tonlar karşınıza çıkabilir onun için hep diyoruz ya mutlaka evinizi boyatmadan canlı numune örneğini görmelisiniz. Görseller her ne kadar fikir verse de renkleri canlı görmek daha faydalı bir seçim sağlayacaktır.

   Yanıtla
 • 23 Temmuz 2017 tarihinde, saat 09:34
  Permalink

  Evimin boyasını bugün alicam marjinal gri anlaştım ama karanlık olur diye korkuyorum sizce ne yapmalıyım

  Yanıtla
  • 2 Mayıs 2020 tarihinde, saat 23:22
   Permalink

   Yeni bulut almalısınız

   Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir