Polisan Kumsal Beji Çok Özel Tona Sahip

Polisan Kumsal Beji– İşte şahane bir renk daha Polisan’dan sizlere. İç açıcı renklerden biridir bej rengi. Her renkle kolay uyum sağlaması da bu rengin daha çok tercih edilme sebeplerindendir. Peki kumsal beji nasıl bir renktir nasıl bir tona sahiptir buna bakalım hep birlikte. Her yaz kışa hazırlık amacıyla evimizin genel bakımını yaparken boya badanasını da bu genel bakım olarak değerlendiririz. Eviniz için özellikle iç cephe için konuşmak gerekirse çok şahane renkler yer almakta. Renklerin çekiciliği yanında kalitesi hemen dökülmemesi kirlenince kolayca silinebilmesi gibi birçok özelliği içinde barındıran Polisan kalitesini sizin de görmenizi isterim. Polisan her rengi ayrıca tüm yapı marketlerde de kolaylıkla bulunabilmekte. Malum havalar gittikçe soğumaya başlıyor aslında tam da zamanı boya badana zamanının. Bu kışa evinizin rengini dekorasyonunu yenileyerek siz de içiniz rahat bir şekilde kışa girebilirsiniz. Şimdi dilerseniz polisan kumsal bejinin görsellerini inceleyelim beraber.

 

Polisan Kumsal Beji Karteladan Ornek

 

Yukarıda kumsal bejinin polisan sayfasından alınmış orijinal bir görüntüsünü görüyorsunuz. Yumuşak sıcak görünümü ile her mekana ayak uydurabilecek her renkle uyum sağlayabilecek şık bir renk. Göz yormayan bir tonu olduğunu söylemek isterim. Hemen aşağıdaki yatak odası kumsal beji duvarlardan eminim ilham alacaksınız. Siz de yatak odanızı güzel bir renge boyamak isterseniz kumsal beji bir alternatif olabilir. Kumsal beji aslında sadece yatak odasında değil her mekanda değerlendirilebilecek hoş bir renk.

 

Kumsal Beji Duvar Rengi Yatak Odasi Ornegi

Görüyorsunuz her iki yatak odasında kumsal bejinin uygulanmış şeklini açıkça görüyorsunuz. Aslında bu şekil görsellerle rengin duvarlarda ve eşyalarla uyumunu daha iyi görebilir ona göre de tercihleriniz şekillenmiş olur. Bu renk yatak odalarına çok yakıştığını açıkça gördük. Artık sabahları daha huzurlu daha dinlenmiş şekilde yatağınızdan kalkabilirsiniz. Hatta bu rengin keyfini sürmek yatak odanızın bu halini daha fazla yaşamak istemek için yatağınızdan çıkmak bile istemeyebilirsiniz. Görsellerde ton farklılığı görebilirsiniz sizlere her zamanki tavsiyemiz renkleri canlı haliyle de görmek olsun. Yine polisan şık renklerinden biri olan bej renk tonlarından olan sahra beji rengini buradan inceleyebilirsiniz.

Polisan Kumsal Beji Ile Boyanmis Yatak Odasi

One thought on “Polisan Kumsal Beji Çok Özel Tona Sahip

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir