Polisan İstanbul Yeşili Duvar Rengi ile Doğayı Evinize Taşıyın

Polisan İstanbul Yeşili Duvar Rengi ile Doğayı Evinize Taşıyın- Sevgili 724boya.com‘un saygıdeğer okurları, yine güzel bir boya rengi tanıtımı ile karşınızdayız. Sizlerde doğayı ve yeşili seviyorsanız, o halde Polisan İstanbul Yeşili Duvar Rengini muhakkak denemelisiniz. İç açıcı ve huzur verici bir renk. Sanki doğa evinize gelmişcesine negatif enerjilerinizden kurtularak pozitif düşünmenize yardımcı olabilecek güç de. Bir de üstüne Polisan markasının kalitesi de eklenince mükemmel bir boya çıkmış diyebiliriz.

Polisan Renk Kartelasi Istanbul Yesili 1

 

Polisan İstanbul Yeşili Duvar Rengini, mutfağınızdan, oturma odasına, oradan da ofis ve bürolarınıza kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde gerilimden ve stresten uzak durmanıza yardımcı olacaktır. Bundan dolayı da doğru ve analitik bir düşünme imkanı sağlayacaktır. Renginin açık yeşil tonlarında olduğunu da söyleyebiliriz. Çınar ağacı yaprağının oldukça açık bir tonu. Ama canlı ve parlak. Parlaklığı da gözleri yormuyor. Işıklı ortamlarda mobilyaların duvara yansıması sonucu odanızın daha da geniş ve büyük gözükmesini sağlayacaktır.

Polisan İstanbul Yeşili Oturma Odasi Dekorasyonu

 

Polisan İstanbul Yeşili Duvar Rengi dekorasyonlarınızın da en önemli unsuru olacaktır. Başta yeşil renk olmak üzere, kahve, sarı, beyaz, turuncu ve siyah renkler ile oldukça uyumlu olacağından mobilya ve dekor eşyalarınızı bu renklerde seçebilirsiniz. Örneğin perdeleriniz sarı rengi taşıyabilir. Yada halınızı bu renk ile uyumlu seçerek harikulade güzellikteki şahane bir oda elde edebilirsiniz.

Polisan Istanbul Yesili Duvar Rengi

Polisan İstanbul Yeşili Duvar Rengi su bazlıdır. Ani yanma ve parlama gibi şeyler olmaz. Ayrıca Doğru uygulama ile duvarda ne çatlama nede dökülme meydana gelecektir. Boya yapıldıktan ve duvarlar kuruduktan sonra uygulanan ortamı hemen kullanma imkanı da tanımaktadır. Kuruduğu zaman kimyasal madde yerine su dışarıya verdiğinden insan sağlığına da bir zararı yoktur.

Polisan Istanbul Yesili Duvar Boyasi

Polisan İstanbul Yeşili Duvar Renginin fiyatı da gayet uygun. Hem kaliteli hemde ucuz. Ayrıca uzun ömürlü olduğundan iyi bakıldığı sürece kendi canlılığınız en az 3 yıl koruyacaktır. Buda 3 yıl tekrardan boya yapma derdinizi de ortadan kaldıracaktır. Ekonomik anlamda da size katkı sağlayacağı yüzde yüzdür. Değerli okurlarımız bir yazımızın daha sonuna geldik. Dilerseniz Polisan Çekici Lila Duvar Rengi İhtişamlı Günlere Doğru konumuza da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir