Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi İle Şirin ve Tatlı Bir Ortam

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi İle Şirin ve Tatlı Bir Ortam- 724boya.com‘un değerli okurları, hepinize kucak dolusu sevgiler ile yazımıza başlamak istiyorum. Bu yazımızda son zamanlarda dekorasyonların vazgeçilmezleri arasına giren Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi hakkında bilgilendirmelerde bulunmak istiyoruz. Oldukça tatlı ve şirin bir pembe tonuna sahip. Pembenin açık tonlarında da diyebiliriz. Mutfaklarınızdan, çocuk odasına oradan da iş yerlerinize kadar bir çok alanda kullanabilirsiniz.

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi En şık Tasarımıyla

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi çekiciliği ve albenisiyle iş yerlerinizin en büyük ve en etkili silahı olacaktır. Özellikle dekor eşyası satan yerlerde, stüdyolarda, ayakkabıcılarda v.b. yerlerde oldukça şık duracaktır. Oldukça canlı ve parlak bir renktir. Bundan dolayı da her türlü mobilyalarınız ile de uyum gösterecektir. Ama sizlere tavsiyemiz; dekorunuzu tamamlarken bu renge yakın ürünler kullanmanız yönünde olacaktır. Çünkü renk uyumu sağlandıktan sonra estetiksel bütünlükte sağlanmış olacaktır.

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi Oturma Odası Dekorasyonu

Polisan ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 belgelerine sahiptir. Dolayısıyla Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi da bu standartlarda üretilmiş özel bir boyadır. Doğa ve çevre dostudur. Su bazlı olduğundan dolayı da insan sağlığına biz zararı yoktur. Yüzeyinde kir barındırmaz. Lekelenme durumunda da kendinizi yormadan ufak ve yumuşak silme işlemleri ile istenilen temizliğe ulaşılabilmektedir.

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi örneği

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi Romantik ve narin bir renk olduğundan yatak odalarınızın da vazgeçilmez rengi olacaktır. Ayrıca yapılan araştırmalara göre sakinleştirici bir etkisinin olduğu da görülmektedir. Pembe renginin negatif enerjiyi çeken ve sakinleştirici özelliği sayesinde de pozitif olarak yeni güne başlamanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda kadınların beğendiği bir renk olduğundan dekorasyonlarda da oldukça fazla tercih edilmektedir.

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi

Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi Sizlere modern bir hayat sürme imkanı da tanıyacaktır. Kalitesi sayesinde uzun yıllar tekrardan boya yapma ihtiyacı duymazsınız. Rengini ve canlılığını muhafaza edebilecek güçtedir. Uygulandıktan ve kuruduktan hemen sonra ortamı kullanma imkanı da sunmaktadır. Yağlı boyanın kötü kokusundan dolayı bu kadar erken kullanılamamaktadır. Ama Polisan İstanbul Pembesi Duvar Rengi su bazlı olduğundan dışarıya su vererek kurumaktadır. Değerli okurlarımız bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Dilerseniz Polisan’ın oldukça fazla tercih edilen bir diğer rengi olan Polisan Marjinal Gri konulu yazımız için de burayı tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir