Polisan İstanbul Beji Rengi İle Hayal Ettiğiniz Mekanı Oluşturun

Polisan İstanbul Beji Rengi– Yeni renkler denemek yeni yaşam alanlarına yelken açmak eminim tüm hayatınızı etkileyecektir. Yaşamda biraz değişim insanın hem bedenine hem ruhuna çok iyi geldiğini söylemek isterim. Bence aklınızda kalan uygulamadığınız hiç bir şey hayatınızda kalmasın. Görün yaşayın neyin daha iyi geldiğini size siz karar verin. İşte eviniz için de renklerin tercihi bu dediklerimle örtüşüyor aslında. Sizin yaşamınıza yön verir tercih ettiğiniz renkler. Renkler ruh hallerini en çok etkileyen etmenlerdendir. Bu böyle olunca renkleri ince eleyip sık dokumak önemlidir. İşte polisan da bunu düşünerek her zevke her eve her dekorasyona uygun renklerin tasarımını yapmış ve bize de bu özel renkleri sizlere tanıtmak düşer. En özel renklerinden biri olan İstanbul beji rengini sizlere tanıtmak istedim. İstanbul beji nasıl bir renktir diye soracak olursanız görsellerde görmeden önce size renkleri hakkında bilgi vereyim. İstanbul beji bej tonlarından biri. Kahve bej renklerinin birleşimini düşünebilirsiniz. İsterseniz aşağıdaki yatak odası dekorasyonunu inceleyerek rengi daha iyi tanıyabilirsiniz.

Polisan Istanbul Beji Rengi Ile Boyanmis Duvar Ornegi

 

İstanbul beji rengi dediğim gibi popülerler arasında. Siz de yeni sezonda mekanınızı bu renkle canlandırabilirsiniz. Belki de şimdiye kadar aradığınız özel renginiz İstanbul bejidir kim bilir. Bu rengi tercih ettiğinizde pişman olmayacaksınız emin olabilirsiniz. Eve girdiğinizde şöyle sıcak bir karşılama yapabilir size istanbul beji. Günün yorgunluğunu iş stresini evinizde huzurlu bir şekilde atabilirsiniz. İstanbul beji kadar şık ve sevilen bir polisan renklerinden olan kumsal beji rengini buradan inceleyebilirsiniz. Bu renge kendinizi yakın hissettinizse hiç düşünmeden polisan kalitesi ile bu rengi bir araya getirebilirsiniz. Nitelikli etkileyici renk arayanlar işte istanbul beji. Krem beyaz renklerle de çok hoş kombine edilebileceğini söyleyim. Hatta koyu kahve tonları ile renk kendini gösterecektir. Aileniz ve sevdiklerinizin de hoşuna gidecek bir renk bu ton. Herkes ortak müşterekte buluşacaksınız.

Istanbul Beji Ile Dekore Edilmis Duvarlar

Polisan Istanbul Beji Duvar Rengi

Polisan renk kartelası içinde üç beji kendi arasında karşılaştırabilirsiniz. Barok bejini de önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Barok bejini buradan inceleyerek rengi tanıyabilirsiniz.

Polisan Istanbul Beji Rengi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir