Polisan Buz Beyazı Duvar Rengi İle İç Açıcı Mekanlar

Polisan Buz Beyazı Duvar Rengi İle İç Açıcı Mekanlar- 724boya.com‘un saygıdeğer okurları, Bugün sizler için yine özel bir markanın özel bir renginden söz etmeyi planlıyoruz. Yani Polisan Beyaz Duvar Rengi tanıtım yazısı ile karşınızdayız. Köklü bir marka olan Polisan 1985 yılında polisan markası ile boya üretmeye başlamıştır. Türkiye’nin ilk “yağlı boya” muadili su bazlı parlak son kat boyası ile insan sağlığına önem veren, çevreci ve yenilikçi kimliğini ortaya koymuştur. ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 belgelerine sahiptir.

İş böyle olunca  dünya çapında boya üreten polisan’ı herkes tercih etmeye başladı. Özellikle Buz Beyazı duvar rengi bir çok evde ve iş yerlerinde yerini almaya başladı bile. Açık ve sade bir renk. Ayrıca parlak ve canlı. Ama gözleri hiç yormuyor. Bu manada kullanılan ortamın havasını da açıyor. Nasıl mı? Şöyle izah edelim; açık, canlı ve parlak bir renk olduğundan duvarlarda lambaların yansımaları olacak ve dolayısıyla da odalarınız daha da aydınlık, geniş ve ferah gözükecektir. Yani ışığı yansıtır ve ortamı canlı tutar.

Polisan Buz Beyazı Duvar Rengi Oturma Odası 1

 

 

Buz beyazı; saflığı, temizliği ve asaleti yansıtır. Dolayısıyla asil bir yaşam ve iç açıcı mekanlar elde etmek polisan ile çok basit. Polisan buz beyazı duvar rengi kullanıldığı ortamın albenisini ve çekiciliğini yüzde yüz arttırabilecek güçte olduğunu söylemek gerekiyor. Bu açıdan bakıldığında özellikle iş yerleri için doğru bir tercih olacaktır.

Polisan Buz Beyazı Duvar Rengi 1

 

 

Polisan buz beyazı duvar rengi su bazlı bir boya olduğu için çevre dostu bir boyadır. Ayrıca sağlık açısından da hiç bir zararı yoktur. Kullanıldığı ortamı boya kuruduktan sonra hemen kullanabilme imkanınız da bulunmaktadır. Çünkü kuruduktan sonra dışarıya yağlı boyadaki gibi kimyasal madde bırakacağına su bırakmaktadır bundan mütevellit de koku faktörü bulunmamaktadır.

Polisan Renk Kartelası Buz Beyazı 1

 

 

Polisan buz beyazı duvar rengi; doğru bir şekilde uygulandıktan sonra ipeksi bir dokunuş hissi verecektir. Pürüzsüz yüzeyi ayrıca üzerinde nem, küf ve bakteri de barındırmamaktadır. Bu da kullanıcılar için oldukça önemli bir faktördür. Polisan kalitesi ile üretildiğinden de bir kaç yıl boya yapmadan kendini rahatlıkla muhafaza edebilir. Buda ekonomik açıdan önemli bir faktör.

Polisan Buz Beyazı 2

 

 

Fiyat olarak piyasa şartlarına göre gayet uygun olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde polisan bayiliklerinden bu rengi kolaylıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca polisan ustaları sizlere uygulama noktasında da belirli bir ücret karşılığında yardımcı da olacaktır. Değerli okurlarımız bir yazımızın daha sonuna gelmiş olduk. Umarız istifadeli bir yazı olmuştur. Ayrıca önceki yazılarımızdan olan Polisan Yalın Beyaz Duvar Rengi konulu yazımıza da burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir