Polisan Barok Beji Duvar Rengi Sizin Renginiz Olabilir

Polisan Barok Beji Duvar Rengi– Yine Polisanın renk kartelası içinden harika bir bej tonu ile karşı karşıyasınız. Bej rengi daha önceki yazılarımızda da dediğim gibi çok yaygın kullanılan bir renk. Sadece duvarlarda değil, perde halı mobilyalara çok yakışan bir renk bej. Şimdi de onca bej tonundan sonra barok beji rengini sizlere tanıtmak istiyorum. Bej tonları ile daha ferah daha iç açıcı görsel olarak canlı karartıdan uzak mekanlar elde edebilirsiniz. Barok bejini de şöyle tanımlayabilirim ki pudra tonuna çok yakın bej pembe pudra renklerinin birleşimi diyebilirim sanıyorum. Barok beji size evinizde daha dekoratif alanlar ortaya çıkarmanıza da yardımcı olacaktır.

 

Barok Beji Duvar Rengi

Barok beji rengini ortama göre çok farklı tonlarda görebilirsiniz. Gördüğünüz örneklerde diyebilirsiniz farklılıklar var aralarında diye ama dediğim gibi renk aynı ortamın durumuna göre rengin tonunda açılma değişme olabilir. Barok beji bence bej tonları arasında benim en sevdiklerim arasında. Size de yakın geldiyse siz bu rengi mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Dilerseniz polisan kumsal beji gibi harika bir rengi de buradan inceleyebilir bej tonları arasındaki farkı görebilirsiniz.

Polisan Barok Beji Duvar Rengi

Barok beji ile dekore ettiğiniz duvarlarınıza bakmaya doyamayacaksınız. Tıpkı aşağıdaki örnekteki gibi şık mekanlar oluşturarak keyfini sürebilirsiniz. Bence çok fazla bir bebek odasına yakışabilir barok beji. Biliyorsunuz ki bebeğinizin odasındaki renkleri de özenle seçmeniz gerekmektedir. Bence barok beji bebek odaları için çok uygun bir renk. Yumuşak, keskin olmayan hoş hatları olan bir renk. Yeni sezonda hoş bir renk arayanlar için barok beji bir alternatif olabilir.

Polisan Barok Beji

Barok bejini daha yakından görmeniz için aşağıdaki görseli sizler için getirdim. Beyaz renginin de üzerinde çok hoş durduğu kesin. Bu bize bu rengin beyaz açık renklerle de uyumlu olabileceğini gösteriyor. Ama zaten bej öyle bir renktir ki tüm renklerle uyumu muhteşem olacağının garantisini de verebilirim. Polisanın o kadar hoş özel renklere sahip ki siz hiç mağdur olmadan evinizin dekorasyonuna hoş dokunuşlar yaparak evinizin iç mimarı olabilirsiniz.

Polisan Barok Bejine Bir Ornek

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir