Polisan Açık Fildişi Rengi Etkisiyle Büyüleneceksiniz

Polisan Açık Fildişi Rengi- Polisan çok özel renklerini sizlere tanıtmaya başlıyoruz. İlk olarak her zaman popülerliğini kaybetmeyen açık fildişi rengi ile karşınızdayız. Fildişi normalde de çok yerde tercih edildiğinden belki girdiğimiz bir iş yeri ofis ya da herhangi bir kamu kurumu duvarlarında bile bu renge rastlayabilirsiniz. Çalışanlara enerji ve huzur veren. Sıkmayan göz yormayan açık ferah bir havası vardır. Evler dışında bence iş yeri gibi toplu çalışma alanlarının olduğu alanlarda da böylesi ferah enerji veren renkleri tercih etmekte fayda var. Daha karartı renkler yerine açık fildişi de bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır. Eğer yeni renklerden birini denemek istemiyor maceralara girişmek istemiyorsanız kafanız rahat bir şekilde açık fildişini tercih ederek kış sezonunu huzur içinde geçirebilirsiniz. İşte hemen aşağıda açık fildişi renginin ilk görselini görüyorsunuz. Gerçekten de huzur veren mutluluk veren bir hali var. Kışın biliyorsunuz ki havalar erken kararıyor evinizin enerjisini sürdürmek, karanlık kasvetli havaların etkisini azaltmak için bu rengi tercih etmek yerinde olacaktır. Aslında tam da kış sezonu rengi diyebilirim.

Polisan Acik Fildisi Rengi Ornek
polisan-acik-fildisi-rengi-ornek

 

 

 

 

 

 

 

Aşağıdaki örnekten de şunu anlıyoruz ki koyu renk eşya, nesne ve aksesuarlarla çok uygun kullanım sunacaktır. Bu renkle birlikte daha fazla ışıklandırmaya da ihtiyaç çok duymayacaksınız. Açık ferah bir renk olduğundan mekanınızı olduğundan canlı kılacaktır. Eğer dilerseniz buradan polisanın diğer iç cephe renklerine de göz atabilirsiniz.

Polisan Acik Fildisi Rengi
polisan-acik-fildisi-rengi

 

 

 

 

 

 

 

Eğer eviniz çok ışık alıyorsa özellikle bazı güneşli kış günlerinde evinizdeki fazla ışığı azaltmak için koyu renk perdelerle bunu dengeleyebilirsiniz. Hemen aşağıda da bunun örneğini göreceksiniz. Bu aşağıdaki örnekte aslında açık fildişi rengi ile açık renk mobilyalar çok fazla göz yormasına sebep olabilir ama iyi ki diyorum ki yer döşemeleri ve perdeler iyi bir seçim olmuş 🙂

Polisan Acik Fildisi Yeni Sezon Rengi
polisan-acik-fildisi-yeni-sezon-rengi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer örneklerde de gördüğümüz gibi bu örnekte de açık fildişi rengi ve ahşap renkler yani koyu kahve renkler çok uygun kombineler oluşturuyor. Aklınızda bulunsun bu kış bu tür kombineler oluşturabilirsiniz. Özellikle kahve tonlarında eşyalara sahipseniz açık fildişi tercih nedeniniz bir kat daha artacaktır.

Polisandan Acik Fildisi Duvar Rengi Uygulamasi
polisandan-acik-fildisi-duvar-rengi-uygulamasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir