Pergole Modelleri Yazın Bahçelerin Yeni Trendi

Pergole Modelleri– Yaz iyice kendini hissettirmeye başladı. Bahçeler yazlıklar da hazırlanmaya yaza uygun hale getirilmeye başlandı. Tadilatlar yeni dekorasyonlarla bu yaz çok güzel ve özel hale gelebilir. Bu yaz epey çok sık tercih edileceğe benziyor bu harika tasarımlar. Aslında biraz çardaklar ya da kamelyalara benziyor bu pergoleler de tasarımı çok şık doğal görünüme sahip. Üstü bir kısım açık ya da tamamen kapalı olabiliyor. Hem şık hem pratik bir ürün pergoleler. Özellikle yapı marketlerde kolaylıkla rastlayabilirsiniz bu ürünlere.

Ahsap Pergole

Pergoleler genellikle gördüğünüz gibi ahşap şekilde tasarlanmakta. Bahçede yazlıkta havuz kenarında çok şık görünümler sunacağı gibi yaz akşamlarının keyifli akşamlarını geçireceğiniz bir alana da sahip olabilirsiniz. Ayrıca bazı modellerin üst kısmını görürsünüz ki aralıklı olarak tasarlanmıştır bu modellere sarmaşık gibi bitkilerle hoş görünüm elde edebilir aynı zamanda güneşin direkt vurmasını engellemek için böyle bir yöntem deneyebilirsiniz ayrıca dediğim gibi yeşiller içinde pergoleniz şık bir görünüme sahip olacak.

 

Pergole Ahsap Model

Neden sizin evinizin bahçesinde de bu güzel yapılardan bir tane olmasın ki. Bahçede bence bir oturma grubu ile de çok hoş tamamlanabilir. Farklı tasarımlara sahip pergole modelleri bahçenizin konumuna ya da ayırdığınız alana uygun olarak değişik ebatlarda tasarlanmış. Tasarımında dediğimiz gibi ahşap ana malzeme ve yine ahşap sütün ya da direklerin üzerine dikilerek yapılan yapılar bu yaz da oldukça en çok tercihler arasında yer alacak. Bahçe dekorasyonuna şimdiden başlayanlar hala geç kalmış değilsiniz. Bahçenizde düzenleme yapıyorsanız şu yazımızı da mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

Pergole Modeli

 

Hemen pergolenizin yanına barbekünüzü koyarak sevdiklerinizle daha fazla güzel vakitler geçirebiliresiniz. Bence küçük çocuklar varsa evde bu parmaklıklardan salıncak bile kurulabilir gibi geldi bana. Siz keyifli vakit geçirirken çocuklar neden sıkılsınlar ama değil mi? Onlara da bahçede güzel bir bölüm ayırabilir yazın tadını hep birlikte çıkarabilirsiniz. Haydi siz de bu yaz bahçenizde eğlence mekanınızı kurun. Dediğim gibi yapı marketlere pergole model ve fiyatlarını danışabilirsiniz.

 

Ustu Acik Pergole

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir