Perde Renkleri 2017 Bu Sezon Perde Modellerine Göz Atalım mı?

Perde Renkleri 2017– Perdeler evimizin gelinliği olmazsa olmazı. E tabi ki avrupada ya da amerikada yaşamıyoruz hep görürüz ya filmlerde dizilerde perdesiz açık kocaman evlerde nasıl yaşarlar ki hep merak etmişimdir. Valla en güzeli perde kullanmak hatta dekorasyona çok hoş bir hava katıyor perdeler. Özellikle son zamanlarda tüllerde fon perdelerde oldukça şık tasarımlar ortaya çıkmıştır. Bizler de bu sezon perde renklerinde neler kullanılmış modellere biraz yakından göz atalım dedik. Hatta son yıllarda genellikle stor perdeler tercih edilse de yine de kumaş perdelerin yerini de tutmamaktadır. Perde seçimi yaparken hangi oda için tercih edeceğiniz çok önemli. Yani odaya göre tercih edeceğiniz model ve renk seçenekleri farklılaşacaktır.

2017 Perde Cizgili Model

Biz 724boya.com olarak renkleri incelerken dekorasyonda yeri önemi büyük olan perdelerin de renklerini sizler için inceleyelim dedik. Özellikle fonların rengi çok çeşitli görebiliyoruz ama artık tüllerde de beyazın dışına çıkılmış. Özellikle dekorasyonlar daha da geliştikçe tabii bu her alana yansıdığını görebiliyoruz. Renkli hatta desen desen perdeler evlere daha bir başka güzellik getiriyor. Yukarıda çizgili fon perde ne kadar şık ve tarz bir görünüme sahip. Yine sarı perdeler eve dengeli ve canlı bir görünüm katmış. Özellikle ev dekorasyonunda sarının dengeli ve az miktarda kullanılması daha hoş olabilir. Tabii sarı salon ya da oturma odası gibi mekanlarda çok hoş görünüm elde edilebilir. Yatak odasında sarı rengini pek önermiyorum.

2017 Perde Modeli

Tüllerde de renkler değişmiş gördüğümüz kadarıyla pembemsi tül ne kadar şık hoş bir tona sahip. Evinizin dekorasyonunda eşyalarınızda pembe renkler mevcut ise perdelerinizin tülünde daha açık tonlarında renkli tülleri tercih edebilirsiniz. Evinizde yaza uygun rengarenk perdelerle tarzınızı ortaya koyabilirsiniz işte rengarenk perde modelleri. Perdelerde renkler yanında desenler de oldukça ilgi çekici şık tarz sahibi ev sahiplerine özel perde tasarımları ile daha uyumlu evler dizayn edebilirsiniz. Artık perdelerde kısa modeller yerine tavandan yere kadar uzanan perdeler görülmekte. Bu da aslında ayrı bir hava oluşturmakta.

2017 Tac Tul Perde Yaprak Desenli Perde 2017

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir