Oturma Odası Duvarlarında Leylak ve Lavanta Renkleri

Oturma Odası duvar renkleri 2016 – Oturma odası dekorasyonunda mobilyalar kadar duvar renkleride önemlidir. Gösterişli oturma grupları için sönük duvar renkleri hiçte hoş bir arka plan oluşturmayacağından oturma odası duvar renklerinizi seçerken son derece titiz davranmalısınız.

Bu konuda gerekirse boya işini profestonelce yapan firmalardan yardım almalı, boya uygulamalarını onların drektifleri doğrultusunda yaptırmalısınız. Bizlerde 724boya.com olarak her zaman olduğu gibi oturma odası duvar rengi seçiminizede katkıda bulunmak adına bu sayfamızda leylak ve lila gibi renklerin oturma odalarında kullanışı hakkında sizlere fikirler vermeye devam ediyoruz.

Oturma Odasi Duvar Renklerinden Ornekler 1463581784

Oturma Odası Duvar Renklerinden Örnekler

Leylak ve lavantanın basit tonlarındaki renk uyumu, oturma odası dekorasyonunda rahatlatıcı ve romantik bir atmosfer yaratır. İlk etapta kulağa yatak odası duvar rengi gibi gelen bu tonlar, oturma odası duvarlarında yukarıdaki görselde de göreceğiniz üzere hiçte fena durmayacaktır.  

Lila Duvar Boya Rengi Uygulama Ornekleri 1463582616

Lila Duvar Boya Rengi Uygulama Örnekleri

Ayrıca koyu renkli mobilyalar için tatlı bir arka plan oluşturacağından, bu tarz mobilyalara sahip takipçilerimiz için tercih edilmesi gerekende bir duvar rengidir. Üstelik gelişen boya teknolojileri ile artık leylak ve lila renklerinin çok çok farklı tonları boya firmalarının renk kataloglarında yerlerini alırlarken, sizlere daha fazla seçenek sunuyorlar.

Leylak Ve Lila Duvar Rengi Uygulamalari 1463582625

Leylak ve Lila Duvar Rengi Uygulamaları

Aynı zamanda bu tip duvar renkleri ile dekore ettiğiniz oturma odalarınızda, koyu pembe ipek ve gri kadife yastıklar gibi detaylarla zarafeti artırabilirsiniz. ​

Diilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizlere leylak ve lila rengi duvar renkleri ile dekore edilmiş oturma odası örneklerinden hazırladığımız foto galerimize göz atalım. Böylece yeni oturma odası dekorasyonunuz için ilham veren fikirler yakalayabilirsiniz… 

OTURMA ODASI DUVAR RENKLERİNDE LİLA ve LEYLAK ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir