Oturma Odası Duvarlarında Koyu Renkler

Oturma odası duvar renkleri 2016 – Oturma odası dekorasyonlarında duvar renklerinin önemini tekrar tekrar anlatmanın bir faydası yoktur herhalde, zira hepimiz akşamları işten eve dönüşümüzde mutfaklarımızın ardından bu alanlara geçeriz. Bütün gayemiz dinlenmek ve ailemiz ile hoşça vakit geçirmektir.

Dolayısı bu alanın dekorasyonu ve duvar renkleri gözlerimizi yormaktan daha ziyade dinlendirici huzur veren tonlarda olmalıdır. Bunun için daha önceki sayfalarımızda leylak ve lila renklerini önermiştik. Hakikaten bu renkler oturma odaları için son derece ideal tonlamalardı. Ancak modern dekorasyon tarzlarından yana olan takipçilerimiz için bu sayfamızda daha farklı duvar renklerinden bahsedeceğiz. Siyahlar, kahveler, griler… 

Oturma Odasi Modern Duvar Renkleri 1464017615

Oturma Odası Modern Duvar Renkleri

Evet yanlış anlamadınız, siyah renkler, soğuk griler, kahverengiler ve hatta siyahlar… Kulağa çılgınca gliyor değil mi ? Ancak modern dekorasyon tarzlarını benimsiyorsanız, son zamanların trend yaşam alanı duvar renklerinin de bu tarz koyu renkler olduğunu bilmelisiniz. Son moda duvar renkleri arasında yukarıda bahsi geçen ve belkide ömrünüz boyunca kullanmayı hiç düşünmediğiniz renkler var… 

Oturma Odasi Icin En Yeni Duvar Renkleri 1464017730

Oturma Odası İçin En Yeni Duvar Renkleri

Karanlık bir oda dekorasyonu yaratma gibi bir korkunuz olduğundan dolayı sizlere hak vermemek mümkün değil, ancak koyu renklerle yapılan duvar dekorasyonları oturma odalarında, gerek, çerçeve, duvar panosu veya canvas gibi aksesuarlarınız, gerekse mobilyalarınız için muhteşem bir arka plan oluşturacaktır.

Koyu Renkli Duvar Boyalari Ile Dekorasyon 1464017742

Koyu Renkli Duvar Boyaları ile Dekorasyon

Dilerseniz gelin şimdi enfdişelerimizi bir tarafa bırakalım ve koyu renkli duvar boyaları ile yapılan oturma odası dekorasyonlarından örnekleri bir araya getirdiğimiz foto galerimize hep birlikte göz atalım. Böylece yeni oturma odası dekorasyonunuz hakkında sizler için iyi bir öngörü olacaktır. 

OTURMA ODASI DUVARLARINDA KOYU RENK UYGULAMA ÖRNEKLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir