Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri Bu Öneriler İşinize Yarayacak

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri– Salon dekorasyonu renkleri konumuzda sizlere çok özel önerilerde bulunmuştuk. Şimdi geldi sıra oturma odanıza. Aslında daha çok vakit geçirdiğimiz yerlerden biridir oturma odaları. Peki nasıl dekore edilmeli? Hangi renkler daha çok tercih edilmeli? Çok özel oturma odası dekorasyonu için fikirler sunmak istiyorum sizlere. Sizlere önerilerde bulunurken bazı görsel örnekleri de sizlere sunmak istiyorum. Bu örnekleri çok beğendim sizlerin de görmesini istedim sevgili takipçilerim. Arkadaşlar her zevke uygun görsel örnekler paylaşmaya çalıştım. Renkli bir oturma odası mi diliyorsunuz? Ya da daha sade bir oturma odası mı? Nasıl daha renkli ya da daha sade bir dekorasyon dizayn edebilirsiniz hepsi yazımızın içeriğinde olacak. Aslında bahar da yaklaşırken bahara yakışır dekorasyon hazırlayabilirsiniz kendinize. Kıştan çıkarken hem odanızı tadilat bakım yapma şansı bulabilirsiniz hem de dekorasyonunuza hafif dokunuşlarla bahara yakışır pozitif etkiler aşılayan bir oturma odasına sahip olabilirsiniz.

Acik Renk Oda Dekorasyonu

İlk iki örneğimizde mavi krem renklerinin harika uyumunu görüyorsunuz. Hem de çok iç açıcı değil mi? Siz de evinizde bu uyumu yakalayarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Üstelik mavinin insan üzerinde çok pozitif etkileri olduğunu biliyoruz. Bu etkiyi en çok vakit geçirdiğiniz oturma odanızda da kullanabilirsiniz. Oturma odanız aynı zamanda bir dinlenme odası bir tv sinema odası aynı zamanda da çocuklarınızla vakit geçirdiğiniz bir odadır. Ona göre uygun bir dekorasyon yapmalısınız. Yani rahatça dinlenebileceğiniz konforlu koltuk takımı öncelik olmalıdır. Özellikle aşağıdaki gibi kırlent bakımından zengin konforlu mobilyalar tercih edebilirsiniz. Ya da kendi zevkinize uygun kırlentler yaparak odanızın dekorasyonuna renk katarken aynı zamanda kendinize ve sevdiklerinize daha konforlu bir oda dekore edebilirsiniz. Nihayetinde oturma odasında zaman çok geçirdiğimiz için bu mekanın hem konfor bakımından hem göz zevki bakımından itina ile hazırlanması gerekir değil mi?

Krem Mavi Oturma Odasi Dekorasyonu

Oturma odanızda dediğim gibi eğer tv sinema izleme odası amaçlı da kullanıyorsanız eğer geniş bir odaya sahipseniz tv ünitesi ekleyebilirsiniz ama küçük bir odaya sahipseniz şık tv sehpalarından yardım alabilirsiniz. Artık evlerde büyük ekran televizyonlar var tabii neredeyse bir duvarın tamamını duvar ünitesi ile birlikte tv lere ayırıyorlar. Siz de de büyük ekran tv varsa arkası duvar için aşağıdaki örnekteki gibi şık duvar kağıdı düşünebilirsiniz. Tv arkası duvar kağıdı modelleri konulu yazımıza göz atarak örnekleri görebilirsiniz. Çok şık modellerle daha detaylı bir oturma odası dizayn edebilirsiniz. Sıcak samimi bir oturma odası dekorasyonunda arkadaşları sevdiklerinizi de rahatlıkla ağırlayabilir hoş sohbet kurulacak bir alan oluşturabilirsiniz. Bahar yaklaşırken çiçekler mutlaka bence oturma odası dekorasyonu içinde olmalı. Gerek mobilyalarda gerekse canlı çiçeklerle küçücük oturma odanıza renk katabilirsiniz.

Modern Oturma Odasi Dekorasyonu

Renkli Oturma Odasi Dekorasyonu

Sade Oturma Odasi Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir