NG Kütahya Seramik 2016 Koleksiyonu Muhteşem

Banyo ve mutfak dekorasyonlarının vazgeçilmezi olan seramikler dijital teknolojilerinde hayatımıza girmesi ile hakikaten inanılmaz güzel görünümlere kavuştular. Hele bu teknolojiler seramik işini yıllardır yapan tecrübe otoriteleri ile harmanlanınca mutfak ve banyolarımız için büyüleyici karolar çıkıyor ortaya. 

Tıpkı bu otoritelerin başında gelen NG Kütahya Seramik gibi, tıpkı Kütahya Seramik 2016 yılı seramik koleksiyonlarındaki yer ve duvar karoları gibi.

Ng Kutahya Seramik 2016 Modelleri 2 1460560197

Sizlere hangilerinden bahsetsek ki, Antrasit gibi asil bir renk ile harmanlanmış Alpen serisinden mi, beyaz, kahve ve kırmızıyı ilginç desenler ile bir araya getiren Makaron serisinden mi, Natural ahşap görünümü ile stil sahibi bir koleksiyon olan Legno serisinden mi ?.. 

Ng Kutahya Seramik 2016 Modelleri 5 1460560393

Hele Roma saraylarının mermerlerini andıran Kauri koleksiyonu, yine mermer tarzlardan hoşlananlar için tasarlanmış Oniks serisi, sıradışı mekan tasarımları için biçilmiş kaftan olan Motif serisi… 

Burada bu koleksiyonları bir bir anlatmaya kalksak, ne kelimeleri, ne satırları yetirebiliriz. Ancak banyosu veya mutfağı veya zemin dekorasyonu için şık bir malzeme arayan takipçilerimiz için foto galeimizde muhteşem görsellerini sunabiliriz. İşte sizlere NG Kütahya seramik 2016 tasarımları… 

NG KÜTAHYA SERAMİK 2016 SERAMİK MODELLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir