Mutfaklarda Yeni Trend Açık Raflar

İskandinav tarzı mutfakları bilirsiniz, güneşe hasret olan bu ülkelerin mutfaklarında bolca beyaz vardır.  Mutfak dolaplarıysa ki buna mutfak dolabı denilirse eğer, olabildiğince basittir. Burada şıklık veya zerafet ön planda değil, eşyanın verimi önemlidir. Basit tasarımın verdiği güzellik, kullanım kolaylığı sunan eşyanın beyaz ile birleşmesinin ardından, inanamayacaığınız bir şekilde kendiliğinden gelir. Basit ve şık tarzlardan hoşlanan takipçilerimizin bu mutfakları çok beğendiklerini tahmin ediyoruz.

Gerçi İskandinav tarzını şu sıralar beğenmeyenlerin sayısı bir elin parmakları kadar, zira bu tarz dünyada bir trend hâline geldi. İskandinav mutfakların en çok dikkat çeken uygulamalarındanbiri olan açık raflar ise şimdilerde hemen her mutfak dekorasyonunda görebiliyoruz. 

2016 Mutfak Acik Raf Tasarimlari 4 1460469784

Kullanım kolaylığının önplana tutulduğu sadece bir ağaç parçası ve dayanak demirinden meydana gelen bu raflar, düzenli bir mutfakta olağanüstü bir görsel şölen sunuyorlar. Hele doğal ahşap veya masif uygulamaları kelimelerle anlatmak neredeyse imkansız.

2016 Mutfak Acik Raf Tasarimlari 10 1460469857 

Mutfaklarında İskandinav tarzının basitlikten doğan şıklığını görmek isteyenler için foto galerimizde açık mutfak raflarından çeşitli örnekler sunuyoruz. Buradaki görsellere göz atarak hayalinizde basit, ancak şık mutfak tasarımı için ilham alabilirsiniz… 

AÇIK RAFLI MUTFAK DEKORASYON ÖRNEKLERİ 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir