Mutfak Tezgah Arası İçin Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Mutfaklar genelde mobilyalardan ve mutfak tezgahından meydana geldiklerinden duvar alanı çok azdır. Ancak mutfak dekorasyonunun en dikkat çeken kısmı ise mobilyalardan arta kalan tezgah arkasındaki duvarlardır. Bu alanlar genel olarak fayans ve seramikler ile dekore edilirken, şimdilerde çok farklı yöntemler deneniyor. İşin içerisine cam güzelliği giriyor, taş kaplama paneller giriyor ve ortaya değişik mutfak dekorasyonları çıkıyor.

Artık mutfak tezgah arası dekorasyonunda sadece seramik karolara bağımlı kalınmıyor. Mutfak tarzınıza göre bu alana değişik, hatta akla hayale gelmeyecek uygulamalar yapılıyor. Örneğin, country tarzı mutfaklarda tuğla duvar panellerine yer verilirken, modern mutfaklar resim baskılı cam paneller adeta göz kamaştırıyor. Ayrıca çini görünümlü seramiklerde tezgah arkasında hiç fena durmuyor.

Dolayısı ile mutfak dekorasyonunuzu yenilerken, kalıplara bağlı kalmamanızı önerir, ufkunuzu açmak adına sizler için, daha doğrusu mutfaklarını yeniden dekore eden takipçlierimiz için hazırladığımız foto galerimizi beğeninize sunarız. Emin olun buradaki görsellere göz attıktan sonra mutfak tezgah arası dekorasyonuna bakış açınız değişecektir. 

YARATICI MUTFAK TEZGAH ARASI DEKORASYON ÖRNEKLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir