Mutfak Dolaplarında Siyah Beyaz Kombinleri

Siyah Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri ve Kombinleri – Dekorasyon adına siyah oldukça tartışmalı bir renktir. Işık yönünden zengin olmayan mekanlar için her daim risk teşkil eder. Ancak yüzyıllardır insanoğlunun hayatında olan siyah, bir yandan karanlık güçler, suç ve kötülük ile düşünülürken, diğer yandan dayanıklılık, sadakat, ihtiyat, bilgelik ve güvenilirlik ile ilişkilendirilir. Tuhaftır siyah gücü ve yönetimi simgelerken bir taraftanda acı, keder ve yas anlamına gelir. 

Beyaz ise her daim saflığın, temizliğin ve masumiyetin simgesidir. Gelinler bu sebepten beyaz giyer. Ayrıca temizliği simgeler. Beyaz, ışığı yansıtır ve ortamı serin tutar. Genel olarak serin ve canlandıran bir his verir. Dekoratif anlamda beyaz ise vazgeçilmez bir renktir. aydınlık mekanlar yaratmak adına daima beyazdan faydalanılır.

En Guzel Mutfak Dolabi Renklerinden Degisik Ornekler 1468414112

En Güzel Mutfak Dolabı Renklerinden Değişik Örnekler

İşte çok tartışılan bu iki renk belki de dünyanın varoluşundan bu yana tuhaf bir aşk içinde insanoğlu ile birlikte yürümüşlerdir. İnsalar pek çok şeylerinde bu iki rengi bir arada kullanmıştır. Tıpkı bu sayfamızda inceleyeceğimiz mutfak dolaplarında olduğu gibi.

Modern Mutfak Dolabi Renkleri 1468414123

Modern Mutfak Dolabı Renkleri

Mutfak dekorasyonlarınızda harikalar yaratmanızı sağlayan bu tarz mutfak dolapları hiç bir zaman yeni moda olmadı, zira her zaman mutfak dolaplarının vazgeçilmez renk kombinasyonları arasında yer aldılar. Aradan geçen zaman içerisinde biraz da teknolojinin ilerlemesi ile sadece kullanılış tarzlar, ve yapı malzemeleri değişti.

Siyah Beyaz Modern Mutfak Dolabi Tasarimlari 1468414132

Siyah Beyaz Modern Mutfak Dolabı Tasarımları

Dolayısı ile mutfaklarda ve hemen her dekorasyon uygulamasında modası geçmeyen, ölmeyen bir renk kombinasyonu oldu siyah beyaz. Dolayısı ile eğer aklınızdan mutfak dolabını yenilemek geçiyorda henüz mutfak dolabı renginizi belirleyemediyseniz siyah ve beyaz renklerin harmanı sizler için ideal bir seçim olacaktır. Bu konuda fikir edinmek için alt tarafta yer alan foto galerimizde siyah beyaz mutfak dolabı örneklerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz… 

SİYAH BEYAZ MUTFAK DOLABI MODELLERİNDEN ÖRNEKLER

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir