Mürdüm rengi dekorasyon önerilerine bayılacaksınız

Mürdüm rengi Mürdüm renginde ev salon oturma odası dekorasyonları

Mürdüm rengi çoğu kişiye biraz itici ve koyu gelebilir ama ben kadın olduğumdan mıdır nedir bilemiyorum bu renge bayılıyorum arkadaşlarım. Mürdüm renginde elbiselerim hatta inanmayacaksınız ayakkabılarım ve kemerle birlikte tokam bile bulunmakta bayıldığımı söyleyebilirim. Peki bizler bu mürdüm rengini nasıl dekore edeceğiz. Mürdüm rengini nerelerde kullanabiliriz. Tamamen sizlerin hayal gücüne bırakmak yerine örnekler ile yapılmış en güzel mürdüm rengi dekorasyon önerilerinin üzerinden tek tek geçmek isterim Ve sonunda da finali yaparak güzel resimlerle ufukunuzu, bu rengi kullanabileceğiniz alanları yazalım istiyorum. Görseller google üzerinden alınmıştır.

Murdum Rengi Ev Dekorasyonu Ornegimiz
mürdüm rengi ev dekorasyonu örneğimiz

Mürdüm rengini öncelikle salonlarınızda kullanabilirsiniz koyu gri ile muhteşem uyar yani bana mürdüm rengine uygun duvar derseniz görselde görüldüğü üzere taba renkleri tercih edilmiş sizler mürdüme yakın olmayan daha açık bir renk seçmelisiniz ki mürdüm tamamen ortaya çıksın. Mürdüm rengine uygun halı perde diye soracak olur iseniz bu örnek tam olarak cuk oturmuş değerli arkadaşlarım.

Halının da yine koyu olan mürdüm rengini patlatması adına açık renkte tercih edilmesi son derece önemli. Kullanılan sehpanın da kahve tonlardan açık tonlardan oluştuğunu, kullanılan halının içinde de kahve tonlarının bulunduğunu görebiliyoruz. Kullanılan abajurların rengi ile sehbanın bir kenarının renk uyumuna şu muhteşemliğe bakın lütfen. Perde için seçim yine açık bir renk olabilirdi tabiki ama bayıldığımı söyleyebilirim. Doğru ev dekorasyonunu buradaki konumuzdan öğrenebilirsiniz arkadaşlarım. http://www.dekorask.net/

Murdum Rengine Uygun Hali Perde Koltuk
mürdüm rengine uygun halı perde koltuk

İkinci seçtiğim görselde de yine duvar renginin açık seçildiği duvarın rengi ile birlikte kullanılan aksesuarların uyumunu görüyorsunuz. Halı her ne kadar çok fazla görünmese de içinde gri tonlarını barındırdığı görülebiliyor. Kullanılan küçük sehpa modelinin üzerine yerleştirilen aksesuar ve koltuğun gri olduğunu görebiliyoruz. Bu rengin patlamasının nedeni öne çıkmasının nedeni kullanılan açık renklerde gizli. Mürdüm rengine uyumlu renkler giri arkadaşlarım görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Yina aksesuarlar lamba ve sırt yastıklarının ikisi aynı renkte kombine edilmiş mıhteşemmm :D:D

Marshall Filli Boya Dyo Fawori ve tüm markalara ait mürdüm renklerinin değişik tonda olan duvar boyaları mevcut arkadaşlarım evlerinizi boyatırken özellikle boyacı ustasına en iyisinin hangisi olduğunu sorar iseniz size net bir cevap verip şunu tercih edin diye söyleyecektir. Marshall damla sakızı rengini biliyor musunuz ? 

MÜRDÜM RENGİ DEKORASYON ÖNERİLERİ

Sik Murdum Rengi Dekorasyonu Fikirlerimiz
Şık mürdüm rengi dekorasyonu fikirlerimiz
Murdum Rengine Uyumlu Renkler
Mürdüm Rengine uyumlu renkler
Murdum Rengine En Yakisan Renk Gri Tabiki
Mürdüm Rengine en yakışan renk gri tabiki
Murdum Rengi Yemek Masasi Dizayni
Mürdüm rengi yemek masası dizaynı
Murdum Rengi Uclu Koltuk Ve Hali Gorselimiz
Mürdüm rengi üçlü koltuk ve halı görselimiz
Murdum Rengi Salon Dekorasyonu
mürdüm rengi salon dekorasyonu
Murdum Rengi Oturma Grubu Beyazla Kombine
Mürdüm rengi oturma grubu beyazla kombine
Murdum Rengi Mutfak Dolabi Ornegi
Mürdüm rengi mutfak dolabı örneği
Murdum Rengi Moden Koltuga Guzel Bir Ornek
Mürdüm Rengi Moden Koltuğa güzel bir örnek
Murdum Rengi L Koltuk Modeli Onerileri
Mürdüm Rengi l koltuk modeli önerileri
Murdum Rengi Koltuk Modelleri Dizayni
mürdüm rengi koltuk modelleri dizaynı
Murdum Rengi Cocuk Odasi Dekorasyonu
mürdüm rengi çocuk odası dekorasyonu
Murdum Krem Rengi Mutfak Dekorasyon Onerisi
Mürdüm Krem rengi mutfak dekorasyon önerisi
Murdum Rengi Dekorasyon Modelleri 8
murdum-rengi-dekorasyon-modelleri-8
Beyaz Murdum Rengi Dekorasyon Onerileri
Beyaz Mürdüm Rengi Dekorasyon Önerileri
Avangard Murdum Rengi Luks Koltuk Ornegi
Avangard mürdüm rengi lüks koltuk örneği

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir