Mondi’nin Yeni Çıkan Köşe Takımlarını Gördünüz Mü ?

Modern dekorasyon tarzlarının vazgeçilmezleri arasında yer alan köşe takımları Mondi'nin 2016 koleksiyonunda adeta yeniden hayat bulmuş. Yeni yıla yepyeni köşe takımları ile merhaba diyen Mondi ürün gamına öyle şık ve değişik koleksiyonlar eklemiş ki mutlaka görmenizi istedik ve bu sayfamızı mondi 2016 köşe takımlarına ayırdık.

Bueno Kose Tkm Garden Mavi 13 1459945239

Mondi'nin yeni köşe takımı ürün grubu 8 farklı koleksiyondan meydana geliyor. Genel olarak pastel renklerin hakim olduğu bu koleksiyonda, Minas, Vanita, Mabel, Bueno, Trendt Florya ve Rivoli köşe takımları mevcut. 

Trento köşe takımı son zamanların köşe takımı rengi modasının temsilcilerinden turkuaz renginde. Dingin renklerin floral desenlerle ahenk içinde dans ettiği Bueno ise tatlı bir mavi renge sahip. Ancak çiçek desenleri ile adeta göz kamaştıran Florya köşe takımı ise Mondi köşe takımları arasında mutlaka görülmesi gereken bir takım olarak öne çıkıyor. 

Rivoli Kose Tkm 1 1459945285

Foto galerimizde Mondi 2016 köşe takımlarını sizler için bir araya getirdik buradaki takımlara göz atarak hayalinizdeki köşe takımına ulaşabilirsiniz.

MONDİ 2016 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ GÖRSELLERİ 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir