Mondi’den Göz Kamaştıran Avangard Salon Takımları

Salon dekorasyonumuzun en can alıcı noktası tabi ki mobilyalarımızdır. Gösterişli mobilyalar her zaman dikkat çeker. Lüks salon dekorasyonları için ise Fransız saraylarından çıkmış gibi duran avangard mobilya tarzlarını seçmek gerekir. Sizlerde bu tarz salon dekorasyonundan yana iseniz doğru yerdesiniz, çünkü bu sayfamızda Mondi'nin 2016 avangard salon takımlarını detaylı olarak inceliyoruz.

Mondi avangard salon grubu 4 farklı koleksiyondan meydana geliyor. Bu koleksiyonlar, Lalezar, Elegance, Grand ve Şehrazat olarak adlandırılmışlar. 

Mondi Salon Takimi Modelleri Lalezar 1460473194

Lalezar koleksiyonu her ayrıntısındaki zarafeti ile dikkat çekiyor. Asil ve sade bir duruşa sahip olan takımda, hiç bir zaman eskimeyen klasik çizgilerin estetiği ve kadifenin yumuşaklığı bir araya geliyor. Gerek kumaşındaki ayrıntılar, gerekse zarif oymaları ile sade bir asilliğin temsilcisi olan Lalezar Delüx Takım üzerinde 8.562,00 TL fiyat etiketi taşıyor. 

Mondi Salon Takimi Modelleri Elegance 1460473468

Zarif çizgileri, gerçekçi çiçek desenli yastıkları ve stil sahibi düğme işlemeleri ile iddialı salonlar yaratmaya aday olan Elegance Koltuk Takımı ise üçlü ve ikili ünitelerindeki yatak olma özelliği sayesinde hem şık, hem de kullanışlı bir takım olma özelliğini taşıyor. Elegance Koltuk Takımı üç farklı versiyon ile satışa sunulurken, başlangıç fiyatı 4.098,00 TL olarak belirlenmiş. Seçimlerinize göre bu rakam 5.412,00 Liraya kadar yükselebiliyor. 

Mondi Salon Takimi Modelleri Grand 1460473765

İnsanın içini ısıtan kadifesi,hiç eskimeyen klasik ve estetik çizgileri, farklı uygulanmış kapitonesiyle sizi etkisi alan Grand Koltuk Takımı asaleti salonlarınıza taşıyor. 6.678,00 TL fiyatla satışa sunulan takım, İnce işlenmiş detaylarıyla da mekanlarda fark yaratıyor.

Mondi Salon Takimi Modelleri Sehrazat 1460473916

Zarif detayları ve ince çizgilerinin ışıltısı ile size bu büyülü atmosfer sunan Şehrazat Delüx Takım ise tamamlayıcı, göz alan kırlentleri ve ince işlenmiş oymaları ile eşsiz bir zarafete sahip. Yastığındaki detaylı boncuk işlemeleri ve kıvrımlı hatları ile dikkat çeken takım üzerinde 8.458,00 TL fiyat etiketi taşıyor. 

Mondi avangard takımlar kategorisinde yer alan koltuk takımları bu kadar, ancak bu takımları aynı serilerin yatak odası ve yemek odaları ile bir araya getirip tek bir konsept yaratabiliyorsunuz. Mondi'nin Avangard salon koltuk takımlarını ise daha detaylı olarak foto galerimizde inceleyebilirsiniz… 

MONDİ 2016 SALON KOLTUK TAKIMLARI GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir