Mondi 2016 Yatak Odası Takımları ile Göz Kamaştırıyor !

Mondi yatak odası modelleri ve fiyatları – Yeni sezona güncellediği ürün grupları ile merhaba diyen Mondi, bu sayfamıza yatak odası takımları ile konuk oluyor. Yatak odası takımlarını değiştirmek isteyen ve dünyaevine girmeye hazırlanan 724boya.com takipçileri için Mondi yatak odası takımlarını fiyatları ve görselleri ile birlikte detaylı olarak inceliyoruz.

Mondi yeni yatak odası takımları modern ve modern avangard tasarımları ile dikkat çekerken, 2016 yılı ile birlikte bir çok yenilikte bu yatak odası takımlarına entegre edilmiş. Görsel anlamda dingin ve dengeli renk tonları, kullanım açısından ise işlevsel özellikleri yatak odalarınıza görsel zenginlik katarken, bir yandanda odalarınızı derleyip topluyor. 

Mondi En Yeni Yatak Odasi Modelleri 1463491049

Mondi En Yeni Yatak Odası Modelleri

Mondi vitrine çıkardığı son yatak odası takımı Eylülde ıhlamur ve latte renk kombinasyonunda sizlerle buluşuyor. Mondi Eylül yatak odası takımı kapak üzeri dekoratif bronz aynalar, ayna üzeri modern desenler ve desenli kulplar uygulanarak takımın görsel zenginliği arttırılmış. 

Mondi Yeni Sezon 2016 Yatak Odasi Takimlari 1463491060

Mondi Yeni Sezon 2016 Yatak Odası Takımları

Bir diğer yeni Mondi yatak odası takımı ise Nepal oldu. Nepal yatak odası takımı sadeliği ile dikkat çeken bir takımı olarak dikkat çekerken şu an Mondi yatak odası kampanyaları dahilinde bulunuyor.

Mondi 2016 Yatak Odasi Takimlari 1463491081

Mondi 2016 Yatak Odası Takımları

Yine Mondi yatak odası takımı kampanyaları dahilinde bulunan yeni bir yatak odası takımı olan ve hemen üst tarafta resmini gördüğünüz Mabel yatak odası takımı ise ince işlenmiş detayları ve zarif görünümü ile adeta göz kamaştırıyor. 

Mondi yatak odası ürün gamında, her bütçe ve hemen her zevke hitabeden bir çok farklı model mevcut. Bu modelleri foto galerimizde detaylı olarak inceleyebilir, Mondi yatak odası güncel fiyatlarını ise bu adresten inceleyebilirsiniz…

MONDİ 2016 YATAK ODASI MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir