Modern TV-Duvar Ünitelerinin En Güzelleri Aldora’da

Aldora TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016 – 2016 Yılında vitrine çıkan hemen tüm mobilyaları incelemeye devam ediyoruz. Marka  marka, model model ve teker teker 🙂 Bu sayfamızda modern bir duvar ünitesi ile salonlarını oturma odalarını şımartmak isteyen 724boya.com takipçileri için modern tarzlarda tasarımlara sahip TV-Duvar ünitelerine göz atıyoruz.

Daha önce çeşitli marklaların 2016 ürün grupları arasında yer alan bu ürünleri incelemiştik hatırlarsanız. Alfemo yaşam ünitelerine, Koçtaş'ın uygun fiyatlı duvar ünitelerine ve İpek Mobilya tv-duvar ünitesi tasarımlarına göz atmış ve bu modern tasarıma sahip ürünleri ooldukça beğenmiştik arkadaşlar. 

Aldora Modern Tv Duvar Unitesi Tasarimlari 1466687594

Aldora Modern TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Bu sayfamızda geçtiğimiz günlerde koltuk takımı modellerine, köşe koltuk takımları ve yatak odası takımlarına göz attığımız ve burada sizlerin bilgi ve beğenilerinize sunduğumuz Aldora Mobilya'nın birbirinden şık TV-duvar ünitelerini masaya yatırıyoruz.

Modern modüler mobilya denilince akla gelen bir kaç markadan biri olan Aldora, genel olarak 2016 yılı ürün gamı ile ışık saçıyor. Ancak bu ürün gamı içerisinde yer alan TV-Duvar üniteleri oldukça sansasyonel tasarımlara sahipler. 

Aldora Yeni Sezon Vitrinli Tv Duvar Unitesi Modelleri 1466687602

Aldora Yeni Sezon Vitrinli TV-Duvar Ünitesi Modelleri

Hele aralarında bazıları var ki hakikaten görülmesi gereken modern tasarımlar arasında yer alıyorlar. Örneğin hemen üst tarafta fotoğrafı yer alan ve dekoratif objelerin sergilenebileceği led ışıklı vitrini ile adeta göz kamaştıran Manhattan duvar ünitesi ile hemen alt tarafta resmini gördüğünüz Gizia duvar ünitelerini bu duruma örnek olarak gösterebiliriz. 

Modern Tarzlarda Duvar Unitesi Modelleri Aldora 1466687610

Modern Tarzlarda Duvar Ünitesi Modelleri Aldora

Diğer Aldora TV-duvar ünitelerini merak edenler için ise hemen alt tarafa entegre ettiğimiz foto galerimize göz atmalarını öneririz, zira Aldora'nın 2016 yılıda sahneye çıkardığı bütün tv-duvar ünitesi tasarımları bu foto galeri içerisinde yer alıyorlar…

ALDORA TV-DUVAR ÜNİTE MODELLERİ GÖRSELLERİ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir