Modern Oturma Odaları İçin Trend Duvar Renkleri

Oturma Odası Duvar Renkleri ve Uygulama Örnekleri – Oturma odası dekorasyonları salonlara nazaran daha cool ve daha modern tarzlarda dekore edilir genel olarak. Örneğin salonlarda klasik-avangard koltuk takımları tercih edilirken, oturma odalarında daha soft daha modern oturma grupları, hatta modern dekorasyon tarzlarının olmazsa olmazları arasında yer alan köşe takımları tercih edilir.

Duvar kağıtlarında da durum böyledir. Damask desenli genelde duvar rengine oranla daha koyu renklerde duvar kağıtları salonların duvarlarında boy gösteririken. Modern-soyut desenlerin yer aldığı duvar kağıtları ise oturma odası dekorasyonlarında kendine yer bulur.

Oturma Odasi Koyu Duvar Renklerinden Ornekler 1467099904

Oturma Odası Koyu Duvar Renklerinden Örnekler

Duvar renklerinde de durum böyledir. Modern tarzlarda dekore edilecek bir oturma odasında salonda kullandığınız, kum beji, krem veya şampanya gibi duvar renklerini kullanamazsınız. Burada daha modern, daha etkileyici hatta biraz ceserat isteyen cıvıl cıvıl renk tonlarını denemelisiniz.

Oturma Odalari Icin Modern Duvar Renkleri 1467099923

Oturma Odaları İçin Modern Duvar Renkleri

Bildiğiniz gibi son dönemlerde kahve, gri ve hatta siyah gibi koyu duvar renkleri pek bir trend. Ancak hakikaten bu renkler evi olduğundan daha karanlık gösterme riski taşıyan, karanlık renkler olduğundan genel olarak pek tercih edilmiyor. 

Modern Oturma Odasi Duvar Renkleri 1467099934

Modern Oturma Odası Duvar Renkleri

Bu tarz renkleri kullanmakta çekince yaşayan takipçilerimiz için İskandinav tarzı bir dekorasyona katkıda bulunacak kırık beyaz gibi açık duvar renklerini tercih edebilirsiniz. Somon renkleri, turkuaza çalan çok açık mavilerde oturma odası duvar renginiz için modern renk seçenekleri arasında yer alır.

Bu konuda sizlere görsel anlamda daha net fikirler verebilecek bir foto galeri hazırladık arkadaşlar. Hemen aşağıda yer alan bu foto galerimiz içerinde hayalinizdeki modern duvar renklerini bulabilir, oturma odası duvar boya renginiz için ilham alabilirsiniz…

OTURMA ODASI İÇİN MODERN DUVAR RENKLERİ 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir