Modern Ötesi Alfemo TV-Duvar Ünitesi Tasarımları

Alfemo TV-Duvar Ünitesi Modelleri 2016 – Halk arasında TV ünitesi olarak adlandırılan, compag vitrin modelleri tıpkı 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da farklı farklı tasarımları ile farklı farklı mobilya markalarının ürün gamında yer almaya devam ederken, 724boya.com olarak bizlerde bu ürünleri inceleyip sizlerin beğenilerinize sunmaya devam ediyoruz. 

Bu sayfamızda TV-Duvar ünitelerini inceleyeceğimiz markamız ise daha önce koltuk takımlarına, köşe koltuk takımlarına ve yatak odası takımlarına göz attığımız Alfemo. Modern mobilya denince akla gelen ilk mobilya üreticilerimiz arasında yer alan Alfemo 2016 TV-Duvar ünitesi modellerini bu sayfamızda detaylı olarak inceliyoruz.

Avangard Tv Duvar Unitesi Modelleri Alfemo 2016 1466584893

Avangard TV-Duvar Ünitesi Modelleri Alfemo 2016

Alfemo duvar üniteleri genel olarak modern normlara sahip ürünlerden oluşuyor. Üstelik bu ürünlere başlıkta ki gibi modern ötesi demek gerekiyor, zira son derece ütopik tasarımlara sahip Alfemo duvar üniteleri mevcut. Ancak Alfemo klasik-avangard tarzlardan hoşlanan müşterilerinide unutmamış ve hemen üst tarafta resmini gördüğünüz avangard bir tasarıma sahip olan tv-duvar ünitesinide koleksiyonları arasına eklemiş.

Alfemo En Guzel Tv Duvar Unitesi Modelleri 1466584908

Alfemo En Güzel TV Duvar Ünitesi Modelleri

Ancak modern modüler mobilya markaları arasında yer alan Alfemo TV-Duvar ünitesi ürün gamı genel anlamda çok güzel ve modern tasarımlardan meydana geliyor. Bu tasarımlar arasında bazıları var ki diğerlerinden gerek tasarım, gerekse şık görünümleri ile hemen ayrılıyorlar. 

Alfemo Modern Tv Duvar Unitesi Ornekleri 1466584922

Alfemo Modern TV-Duvar Ünitesi Örnekleri

Bu duvar ünitelerine örnek olarak yukarıda resmini gördüğünüz Brooklyn duvar ünitesi ile Barkley TV duvar ünitelerini gösterebiliriz. 

Genel anlamda şık tasarımlardan oluşan Alfemo tv-duvar ünitelerinini tamamını aşağıda yer alan foto galerimizde bir araya getirdik Buradaki örnekler inceleyerek Alfemo'dan hayalinizdeki tv-duvar ünitesi tasarımını bulabilirsiniz… 

ALFEMO DUVAR ÜNİTESİ MODELLERİ GÖRSELLERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir