Mobilyadan Yapılmış Duvar Rafları

Mobilya Duvar Rafları İsteyenler için yararlı fikirlerimi sunuyorum. Otomatikleşti herşey ama herşey standart bir görünüm olmasından bıkanlar için evlerindeki salonları ve oturma otalarını hareketlerndirecek mobilya duvar rafları uygulamalarını bu yazımda biraz sizler için araştıracağım arkadaşlarım. 

Duvarlarınız için öncelikle seçeceğiniz mobilyanın rengi ile alakalı zeminde uygulanan duvar renklerini iyi seçmeniz gerekiyor. Filli Boya renklerini tercih edebilirsiniz. Tabiki tercih ederken eğer alacağınız mobilya rengi koyu ise, duvar rengini açık seçmeniz, burada kullanacağınız uygulamayı daha ön plana çıkartacaktır diye düşünüyorum. Bununla alakalı öncelikle sizlere renk seçenekleri ile ilgili bilgiler de verelim. Duvarlarınızda mobilya raflar kullanacak iseniz aşağıda yer alan renklerden birisini seçmeniz sizin için iyi olacaktır. 

FİLLİ KESE KAĞIDI RENGİ İÇİN TIKLAYIN

FİLLİ BOYA KUMRU RENGİ ÖRNEKLERİ TIKLAYIN

Bu iki seçenekte sizlerin uygulayacağı mobilya duvar raflarının geri planı için mükemmel seçim olacaktır. Şimdi dilerseniz Mobilya raflarını nereden alabileceğinize bakalım hep birlikte. Evmania satış sitesi üzerinden bu linki buldum arkadaşlarım. Bununla ilgili duvar rengi açık, mobilya da açık olayına bir örnek verelim

Buradaki örnekte de görüldüğü üzere size misafirliğe gelen kişiler bu renk uyumu ile pekte yapılan duvar raflarını anlamayabilirler. Şimdi sizlere vereceğimiz örnekte duvar rengi ve raf uyumu hakkında neler yapacağınıza net olarak güzellikler sunacağım. Tabiki buradaki fikir bana ait bir fikir. Sizler kullanmayabilir ve uygulamayabilirsiniz. 

İşte tamda bahsettiğim şey bu arkadaşlarım. Duvar koyu ise 3lü mobilya duvar raflarının rengi açık, açık ise duvar renginiz mobilyalarınızın koyu olmasında fayda var. Ürünleri ortaya çıkartacaktır. Yukarıdan sizlere satın alacağınız linkide verdim arkadaşlarım. 

Bunun haricinde sizlere örnek olması açısından duvar raf örneklerine ait hazırladığımız galeriyi gezebilir ve daha iyi fikirler edinebilirsiniz. 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir