Minimalist Ev Dekorasyonu Hakkında Neler Biliyorsunuz?

Minimalist Ev Dekorasyonu– Karakteriniz kişiliğiniz çoğu zaman evinizde dekore ettiğiniz şekilde yansır. Belki siz abartılı çok eşyalı renkli bir dekorasyondan hoşlanıyorsunuz o zaman renkli bir kişiliğe sahip olduğunuzu anlayabiliriz. Ya da daha az eşya kalabalıktan hoşlanmayan daha sade ortamlarda bulunmayı seviyorsanız minimalist tarz tam size göre diyebilirim. Minimalist aynı zamanda kelime anlamı olarak da sade abartısız kalabalık olmayan anlamına gelir. Ev dekorasyonunda sadelikten yana olanlar doğru bir adrese geldiğinizi söylemek istiyorum. Ben de evde çok kalabalıktan çok renklilikten hoşlanmayan biri olarak minimalist dekorasyon örneklerine bayıldım. Sizin de belki ilginizi çekebilir diye düşünüyorum. Minimalist dekorasyon son derece hoş bir görünüme sahiptir. Özellikle dekorasyon içinde göz yormayan gereksiz tüm şeylerden kurtulmalısınız.

Minimal Ev Dekorasyonu

Gereksiz eşyalarla evinizi doldurup güzel görünmesin sağlamak yerine daha az kalabalıktan uzak sadece ihtiyaçlarınızı karşılayan eşyalarla da çok modern şık bir dekorasyon tasarlayabilirsiniz. Minimalist ev dekorasyonunda da aşırıya kaçan hiç bir şey olmamalı. İçeri girdiğinizde huzur ve sadelik sizi mutlu hissettirmeli. Küçük ufak tefek göz yoran her şeyi kaldırın. Bunun yerine daha sade renklerle daha az eşyalarla harika bir dekorasyon hazırlayabilirsiniz. Kalabalık yaşamdan yorulmuş, iş stresi yol yorgunluğu zamanın size kattığı bir takım huzursuzluklar varsa belki huzurlu daha kalabalıktan uzak bir yaşam isteyebilirsiniz. Sizin için özel olan evinizde bunu uygulayabilmeniz mümkün. Baktığınız her yönde sade huzur veren bir şey bulmalısınız. Gözleriniz bir yöne baktığında birden fazla çok karmaşaya takılmamalı. İşte tam olarak bu da minimal dekorasyonun amacıdır.

Minimalist Dekorasyon Ornegi

Özellikle zemin çok dikkatimi çeker benim bir evde. Zemin uygulaması üzerine ekstra bir de halı sermenin anlamı yoktur. Özellikle hoş bir zemin döşemeniz varsa minimalist ev dekorasyonu için ayrıca halı sermek yersiz. Yine mutlaka evinizin salonunda bir tv üniteniz olacaktır. Bunun üzerini gereksiz çok fazla biblodur aksesuardır dolduracağınız yere sizin için daha özel bir fotoğraf çerçevesi sergileyebilirsiniz. Günümüzde o tv ünitelerin etrafına neler neler sığdırılmıyor ki..Minimalist ev dekorasyonu için sade beyaz tv ünitelerine bakmak istemez misiniz? Minimalist ev dekorasyonu örneklerimizi incelediğinizde nasıl bir dekorasyon tarzından bahsettiğimiz daha açık bir şekilde ortaya çıkacaktır.

Minimalist Ev Dekorasyonu Minimalist Salon Dekorasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir