Mersinde Parke Ustası mı Arıyorsunuz

Mersinde – Mersinde ikamet eden sevgili takipçilerimiz sizler için Mersin içinde ve çevresinde ustası işini iyi yapan isimleri bilgileri ile birlikte yazımız içeriğinde sunacağım. almak kadar dediğim gibi ustasını bulmak ta bir hayli güç. Bu devirde paranı veriyorsun ama paranla seni rezil ediyorlar. O yüzden en azından paramı veriyorsam bile rezil olmayayım ustanın da iyisi olsun temiz iş çıkarsın istiyorsunuz haliyle. Güvenilir sözünün eri işi iyi iş tutan ustası arıyorsanız ve Mersinde ikamet ediyorsanız buyurun en iyi ustalar burada. Hemen aşağıda Mersin parke ustalarını kısaca tanıtıp sizlerle irtibat numaralarını da paylaşacağım.

Tekdal Dekorasyon Mersin: Genel anlamla dekorasyon hizmeti sunan firma parkenin her türlüsünü uygulama yapmakta ayrıca boya badana, tüm tamirat tadilat işlemleri, alçı sıva, alçıpan, mantolama daha birçok sayamadığım işleri de itina ile yapan bir firma. Mersinde tanınmış bir isim uzman kadrosu ile beklediğiniz hizmetin üstünde bir hizmet. Dediğim gibi birçok işi yapan firma parke dışında boya badana tamirat tadilat dekorasyon gibi işlemlerinizde hemen 0 532 051 05 12 numarayı arayabilirsiniz.

Öz Okyanus Yapı İnşaat firması da Mersin’de ikamet edenlerin hizmetine koşuyor. Uzman kadrosu ile sınırsız hizmet ile daha konforlu ayrıcalıklı mekanlar oluşturmaktadırlar. Tüm yer döşeme uygulama dışında dekorasyon, alçı, alçıpan, kartonpiyer, metal asma tavan, anahtar teslim inşaat işleri, çatı aktarma tadilat işlemleri, duvar kağıdı duvar boya badana işlemleri tüm onarım bakıma dair her türlü dekorasyon adı altında işlemler yapılmaktadır. Bunun yanında firma zaten inşaat malzemeleri satışı da yapan bir isimdir. Siz de cebinizdeki paranın boşa gitmemesini istiyorsanız temiz iş çıksın istiyorsanız 0 539 382 55 52- 0 324 473 27 52 numaralardan anında ulaşabilirsiniz.

Asma Yapı Mersin çevresinde hizmet sunan önemli bir parke yer döşemesi uygulaması yapan bir isim. Asma Yapı Mersin Dekorasyon parke dışında çok iş yapmakta. Dekorasyon, duvar kağıdı boya badana işlemleri, onarım bakım tadilat, cam balkon, mutfak banyo dekorasyonu, pvc pencere kapı, amerikan panel kapı sistemleri, komple tadilat daha sayamadığım işler yapıyor firma. Ayrıntılı bilgi için 0 324 999 77 19- 0 533 811 95 89 numaraları arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir