Marshall Safir Mavisi ile Farklı Dekorasyon Örnekleri

Marshall Mavi Duvar Renkleri 2016 – Duvar renginde maviyi denemek çoğumuzun aklına gelmez, zira bu renk insanlarda bir karanlık hissi uyandırıyor. Özellikle dar ve ışık yönünden fakir mekanlar için tam anlamı ile bir risk teşkil ediyor. Böyle mekanlarda ikamet edenler için mavi bir anlamda çılgınca bir hamle olarak görülüyor.

Ancak unutmayın ki son dönemlerde koyu duvar renkleri pek bir revaçta. Bırakın maviyi, kahveler, griler ve hatta siyahlar trend duvar renkleri arasında yer alıyor. Ancak biz bu kadar ileri gitmeyeceğiz ve sınır çizgimizi mavi olarak belirleyeceğiz. Bu sayfamızda sizlere Global renk tasarımcısı Lotta Linde'nin Marshall için tasarladığı Safir Mavisi renginden çeşitli örnekleri beğeninize sunacağız.

Marshall Boya Ic Cephe Renkleri 1463053010

Marshall Boya İç Cephe Renkleri

Lotta Linde'nin bakınca Akdeniz’in büyüleyici bir sahilinde uzanıp denizi seyretmeyi anımsadığı mavinin bir tonu olan safir mavi, ismini elmastan sonraki en sert ikinci kıymetli taş olan safirde alıyor. Mavi safir taşlarının, soluk ve uçuk maviden koyu menekşe rengine kadar birçok renk tonu bulunuyor.

Marshall Safir Mavisi Lotta Linde 1463053298

Marshall Safir Mavisi Lotta Linde

Ancak bugün safir rengi genellikle neredeyse her tür iç mekânda muhteşem görünen kadifemsi peygamber çiçeği mavisine karşılık geliyor. 

Marshall Safir Mavisi Duvar Rengi 1463053216

Marshall Safir Mavisi Duvar Rengi

Akdeniz'in soğuk mavisini çağrıştırması için canlı bir beyaz ile veya daha cesur dekoratif bir plan için zümrüt yeşili, turkuaz veya topaz gibi diğer mücevher renkleri ile birlikte kullanmanızı öneren global renk tasarımcısı Lotta Linde, Bu renk konusunda endişesi olanlara "Durmayın, cesur olun!" çağrısında bulunuyor… 

Lotta Linde'nin çağrısına kulak verenler ve Marshall duvar renkleri arasında yer alan safir mavisinin duvarlarında nasıl duracağı hakkında fikir sahibi olmak isteyenler var ise foto galerimizde bir araya getirdiğimiz safir mavi duvar dekorasoynlarına göz atarak fikir sahibi olabilirler…  

SAFİR MAVİSİ DUVAR RENGİ İLE DEKORASYON ÖRNEKLERİ

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir