Marshall Mürdüm Şerbeti İlginizi Çezbedecek

Marshall Mürdüm Şerbeti– Sevgili 724boya.com takipçilerimiz marshall’ın eksiksiz bir şekilde renklerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Şimdi de marsall mürdüm şerbetini hep birlikte daha yakından tanıyacağız. Mürdüm şerbeti rengi hem mat hem de koyu tonlar arasındadır. Mürdüm renginin kullanılacağı alanlar daha çok ben yatak odalarına yakıştırdım ama gördüğünüz gibi salonlara da yakıştığını aşağıdan görebilirsiniz. Ferah odalarda daha aydınlık mekanlarda uygulanırsa eminim daha hoş bir görsellik sunacaktır. Beyaz gibi açık renklerle uyumlu olduğu aşağıdaki örnekteki gibi açıkça ortada. Tabi bu arada siz tüm duvarları boyamak zorunda değilsiniz. Örneğin aşağıda tavan da aynı şekilde mürdüm şerbeti rengi ile boyanmış aslında tavanın açık renk olmasında fayda var. Tavan açık renk ya da beyaz olduğunda odanın geneline bir aydınlanma yansıması oluyor.

Marshall Murdum Serbeti Salon Dekorasyonu

Mürdüm şerbeti de aslında bir osmanlı renklerinden biridir. Geçmişteki o muhteşem lezzetlerin tadını evinizin duvarlarında da yaşatabilirsiniz. Aslında bazen hiç beğenmediğiniz bir rengi dahi duvarlara uygulandıktan sonra beğenebilirsiniz. O yüzden rengin tonunu özellikle ve özellikle görsel dekorasyon örneklerinde görmeli. Bu yıl da biraz değişim uygulayın evlerinizde eminim bu köklü değişim size ve sevdiklerinize iyi gelecek. Marshall osmanlı duvar renkleri altında çok özel renklere imzasını atmıştı. Bu renkleri bu yazımızda inceleyebilirsiniz. Daha önce de dediğim gibi mürdüm şerbeti de bu renklerden biri.

Murdum Serbeti Ile Boyanmis Mutfak

Mekanınızı çok karanlık göstermeyecek şekilde dizayn edilirse dekorasyonunuz bence bu renge bayılacaksınız. Hatta aşağıda gördüğünüz gibi marshall bu rengi desenli olarak ta kullanmakta. Badem şerbeti rengi ile mürdüm şerbetini kombine ederek şık görünümler çıkabilmekte ortaya. İstediğiniz bir deseni siz de aynı bu şekilde deneyerek bir ilki yaşayabilirsiniz evlerinizde. Yine bir sonraki görselde de aynı şekilde susamlı akide rengini desen rengi olarak kullanarak alt fon renginde mürdüm şerbeti rengi ile harika bir hava oluşturulmuş. Sadece evler için konuşuyoruz bazen ama marshall tabii iş yerleri büyük iş merkezleri ofisler daha birçok alanda renklerini kullanıma açmaktadır. Mürdüm şerbeti rengini baktınız çok beğendiniz gelecek yıla duvarlarınızın renginde değişiklik yapmak istemez iseniz daha ilk gün ki renk tonu ile duvarlarınızı süslediğini göreceksiniz.

Marshall Murdum Serbeti Rengi Marshall Murdum Serbeti Duvar Rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir