Marshall Boya Renkleri ( İç ve Dış Cephe Renkleri )

Dekorasyonları içerisinde duvar rengi anlamında değişime gitmek isteyen ve bunun için farklı renk önerileri arayan herkesi 724boya.com'un bu yazı dizisini okumaya davet ediyoruz. Dekorasyonlarınız için en uygun duvar rengini sitemiz aracılığıyla bulabileceksiniz. Evlerin boyanması işlemi denildiği zaman akla gelen ilk boya firması kesinlikle bu işte en iyisi olan Marshall markası gelmektedir. Marshall boya kataloğundaki yeni ürünleri hem iç cephe için hem de dış cephe boyaması için ürünleri geliştirmiştir. Özellikle iç cephenin çok fazla boyandığını düşündüğümüz zaman bu yılki katalogda ön plana çıkan ürünler ise;  Silikonlu özel mat serisi; su bazlı ve silikonlu olan bu ürün kataloğundaki bu ürünler en çok tercih edilenleridir.

Özellikle boya kokusunu evde en az hissedebileceğiniz ürünlerden olan bu seri, özel mat renkleri ile ev ortamında gözleri yormadığı gibi aynı zamanda temizlenmesi noktasında silinebilen ürünlerdendir. Mumlu mat serisi; bu ürünlerde kokusuz olup aynı zamanda su bazlıdır.   Kolay silinebilme özelliği olan bu seri sararma problemi olan evlerde rahatlıkla kullanabilir. Ürünün en büyük özelliği üstün kalitesi sayesinde herhangi bir şekilde rötuş göstermeme özelliğine sahiptir. İpekli Mat serisi; su bazlı ürünler arasında yer olan bu serinin en belirgin özelliği ise çok iyi yapılması ve aynı zamanda formülünde bulunan gümüş iyonları sayesinde evinizin ortamını güzelleştirdiği gibi aynı zamanda muhteşem bir temizlik özelliğini sunar. Osmanlı renkleri yarı mat serisi;

Marshall boya kataloğu içerisinde geçmişin o muhteşem renklerini en iyi yansıtan ve Osmanlı mimarisinin güzide renkleri bu seride son derece kaliteli ürünleri ile yansıtılmaktadır. Su bazlı olan seri hiçbir şekilde rahatsız edici bir kokuyu barındırmadığı gibi kolay bir şekilde temizleyebilme özelliğine hâkimdir.

( İç ve Dış Cephe Renkleri )

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir