Marshall boya ahududu rengi nasıl bir renktir

Marshall boya ahududu rengi örnekleri Kış iyiden iyiye kendini hissettirmeye bu aralar tam olarak başladı diyemeyiz arkadaşlarım. Dekorayson işi ile uğraşanlar için aslında tam da boya işlerini yapmanın tam zamanı sizler de evlerinizi boyatacaksanız bence vakit kaybetmeyin arkadaşlarım. Özellikle evlerini boyatacaklar için en tanındık ve sağlam markalardan birisi olan Marshall boyanın renklerinden bugün sizlere ahududu rengini seçtik 🙂

Marshall Boya Ahududu Rengi 600x600
marshall boya ahududu rengi

Tabiki renklerin açığı koyusu her türlü envai çeşidi var bu ahududu renklerinde de skala baya geniş sizler artık hangisini seçecek iseniz ona göre seçmelisiniz. Ama lütfen boyacılarınızdan da destek alın zira bu renkler skalalarda kataloklarda ve birazdan ekleyeceğimiz resimde ayrı görünüyor duvarlarda ayrı görünüyor bilginiz olsun boyacılar sizi yönlendirecektir. Gerekiyor ise bir zeminde küçük bir boya işlemi yaparak kendiniz de ahududu renginin koyu mu açık mı ipek mat mı hangisi olması gerektiğine karar verebilirsiniz. Değişik fikirleri buradan alabilirsiniz arkadaşlarım kategorimize bakmanız yeterli olacaktır.

Marshall ahu dudu duvar boya rengi skalasına baktığımızda aşağıdaki gibi renk seçeneklerinin olduğunu görüyoruz. Resim sizin için biraz küçük olabilir ama sayfadan eklediğimiz diğer görsellere bakmanız daha mantıklı olacaktır. Sorularınız olur ise lütfen bizlere çekinmeden sorularınızı gönderin sizlere bu renk skalası ve buna uyumlu renkler hakkında değerli bilgiler sunalım.

Marshall Ahududu Boya Renk Kartelasi
marshall ahududu boya renk kartelası

MARSHALL BOYA AHUDUDU RENGİ KULLANIM SEÇENEKLERİ

Bu renk seçeneklerini genelde dış cephe renklerinde tercih etmelisiniz evin içinde belki çocuk odalarına çok açık olan mat renklerini kullanabilirsiniz. Özellikle mobilyalarınızın seçiminde açık renkte kullandığınız masalar halılar vs var ise onları evin içinde bu rengi kullanarak patlatabilir, ön plana da ayrıca çıkartabilirsiniz. Renginizi seçtiğinize göre belki de sizlerin artık duvar kağıdı örneklerine kategorimizden bakma zamanınız gelmiştir ne dersiniz ?

Sizler için Marshall Boya Ahududu Rengi dekorasyon örneklerini vermek istiyorum.

 

Marshall Dis Boya Rengi Ornegi Ahududu Rengi
Marshall dış boya rengi örneği ahududu rengi
Marshall Boya Ahududu Rengi Ic Cephe Ornegimiz
marshall boya ahududu rengi iç cephe örneğimiz
Marshall Boya Ahududu Rengi Dis Cephe Boyasi
marshall boya ahududu rengi dış cephe boyası
Ahududu Boya Marshal Dis Cephe Boya Ornegi
Ahududu boya marshal dış cephe boya örneği

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir